“Henüz lig bitmiş değil”

Karşıyaka deplasmanında alınan galibiyetle henüz ligin bitmediğini belirten TPAO Batman Petrolspor Basın Sözcüsü Cemal Kaya, ligin ikinci yarısının daha zorlu geçeceğini ifade etti.

“Henüz lig bitmiş değil”
Yayınlama: 20.02.2024 14:36:43
87
A+
A-

Ligin ikinci yarısına daha konsantre ile başladıklarını belirten Kaya, “İkinci yarının birinci yarıdan daha zorlu geçeceğini biliyorduk. Bu nedenle daha sıkı bir çalışma programı ve daha konsantre olacak bir metodla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hafta sonu Karşıyaka deplasmanında aldığımız galibiyet bizim için çok önemli ve kırılma maçlarından biriydi. Karşılaşmanın zor geçeceğini biliyorduk. Rakip takımın evinde oynamanın avantajını kullanacağını da biliyorduk. Öyle de oldu. Zor bir maç oldu resmin tamamına baktığınızda pes etmediğimizi göstererek mükemmel bir skorla ayrıldığımız bir mücadele oldu. İstediğimiz sonucu alarak Karşıyaka maçını unutup pazar günü kendi evimizde ağırlayacağımız Anadolu Üniversitesine odaklandık. Şu anda lideriz ve bunun sorumluluğunu çok iyi biliyoruz” dedi.

“REHAVETE KAPILMAYACAĞIZ”

Daha temkinli, ayakları yere sağlam basan ve rehavete kapılmayan bir takım olarak ilerleyeceklerini belirten Kaya, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bizim için her maçın ayrı bir önemi var ve bu strateji ile ligi uygun takvimle lig de hedefimize ulaşmayı planlıyoruz. Önümüzdeki maçlara bakmamız gerekiyor. Galibiyete giden yol vereceğimiz eforla alakalı. Odaklanmamız gerekiyor. Teknik Direktörümüz Mesut Toros ve ekibinin başarısı ve oyun disipline verdiği önemi çok iyi taçlandıran futbolcularımızı da ayrıca kutluyorum. İnşallah sezon sonu şampiyonluğu kıymetli Batmanlılara armağan edeceğiz. Bu şampiyonluk camiamız için bir kupadan çok daha anlam taşıyacak.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.