HÜDA PAR`dan lokal açılışına davet!

HÜDA PAR Batman İl Başkanı Davut Şahin, cumartesigünü yapacakları Seçim Lokalinin açılışına tüm Batman halkı davet etti.

HÜDA PAR`dan lokal açılışına davet!
Advert
Yayınlama: 23.02.2024 15:58:45
65
A+
A-

HÜDA PAR Batman İl Başkanı Davut Şahin, 24 Şubat Cumartesi günü Merkez Ana Seçim Lokalinin açılışına tüm Batman halkını davet etti. Seçime girecekleri her yerde, tüm belediyelerde ve encümen seçimlerinde hedeflerinin seçimi kazanmak olduğunu belirten Şahin, “Seçim dolayısıyla teşkilatlarımız ve üyelerimiz ‘HÜDA PAR Belediyeciliğinde’ halkımızın neler kazanacağını anlatacaklardır. Hedefimiz Batman ve ilçeleri ile beldelerinde belediyeleri kazanmak ve halkımızı belediyecilikte çığır açacak, şehrin kronikleşen sorunlarına çözüm üretecek, HÜDA PAR’ın dürüst, emin, çalışkan kadrolarıyla ve ‘halkın belediyesi’ anlayışıyla tanıştırmaya kararlıyız.” dedi.

Yapacakları açılış ile ilgili bilgi veren HÜDA PAR Batman İl Başkanı Davut Şahin, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlere hazırlık çalışmalarını yoğun bir şekilde devam ettiklerini belirterek, “Bu kapsamda 24 Şubat Cumartesi günü saat: 13.30’da Turgut Özal Bulvarı Batman Park yanında olan Merkez Ana Seçim Lokalimizin açılışını Batman Milletvekilimiz ve Batman Belediyesi Başkan adayımız Sayın Serkan Ramanlı ve diğer adaylarımızın katılımıyla gerçekleştireceğiz.Başta değerli basınımız olmak üzere, tüm STKtemsilcileri, kanaat önderleri, muhterem âlimlerimiz, kadın-erkek, yaşlı-genç her kesimden halkımızı lokal açılışına davet ediyoruz. Lokalimizin hayırlara vesile olmasını ve bayram havasında bir seçim geçirmek dileğiyle halkımızı saygı ve sevgiyle selamlıyorum.” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.