İluh’ta yol çöktü

Batman’da yoğun kullanılan yolun çökmesi nedeniyle tedirgin olan mahalleli, yetkililerden yol ile ilgili önlem almalarını istedi.

İluh’ta yol çöktü
Yayınlama: 19.02.2024 14:41:56
91
A+
A-

Batman merkez İluh Mahallesinde yol çökmesinden dolayı yoldan geçemediklerini belirten mahalle sakinleri, yol kenarının uçurum olduğunu ve hatta bir kişinin düşerek yaralandığını söyledi. Yağışlardan dolayı yaşanan yol çökmesinden dolayı sokakta 2 metrelik çökme ve yaklaşık 10 metre boşluk oluştuğunu ve yolun kullanılamaz hale geldiğini ifade eden mahalle sakinleri, Batman Belediyesine yolun kısa sürede yapılması çağrısında bulundu.

“YAĞMUR YAĞDIKTAN SONRA YOL ÇÖKTÜ”

Yolun çökmesinden dolayı insanların yoldan geçemediğini ifade eden Sait Yılmaz, “Burası İluh Mahallesi 914 sokaktır. Bu sokağın yolu çöktüğü için bozulmuş halde ve insanlar buradan geçemiyor. Yağmur yağdıktan sonra yol çöktü. İnsanlar yoldan geçmek için yolda bulunan elektrik direğine sarılarak geçmek zorunda kalıyor. Elektrik direği de çok tehlike arz ediyor. Bu şekilde olduğu sürece herkes için tehlike saçıyor. Belediyeden isteğimiz bu yola perde beton çekmeleri ve bir an önce yolu yapmalarıdır” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.