“İnsanlar artık denenmişleri istemiyor”

31 Mart 2024 yerel seçimlerinde, Batman’ın Kozluk ilçesinde CHP Belediye Başkan adayı olan iş insanı Servet Barlık birilerinin değil, herkesin gönlündeki Belediye Başkanı olacağını söyledi.

“İnsanlar artık denenmişleri istemiyor”
Yayınlama: 18.02.2024 13:22:46
205
A+
A-

Doğma büyüme Kozluklu olduğunu ve gazeteci kimliğinden dolayı bütün sorunları çözüm projeleriyle bildiğini belirten Barlık, Kozluk’ta CHP ile değişim zamanının geldiğini ifade etti.

“BELEDİYELER HALKINDIR”

CHP Kozluk belediye Başkan Adayı Barlık; “İlçemizdeki aşiretlerimizle, kanaat önderlerimizle, STK, ilçe dinamikleri ve özellikle özü-sözü bir olan büyüklerimizin desteğini ve güvencesini alarak halkımızla birlikte adaylığımızı açıkladık. Genel Merkezimiz ve İl Başkanımız Adnan Yaşar’ın uygun görmesiyle çalışmalarımıza başladık. Biz aday olmak için değil, hizmet etmek için yola çıktık. İlçenin en iddialı adayı olduğumu söyleyebilirim. Çünkü gerçekten de güçlü bir kamuoyu desteği var. İnsanlar artık denenmişleri istemiyor. Yeni yüzler, yeni projeler ve köklü değişimin olması gerektiğine inanıyor. Bizde bütün bu özellikler var. 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde ben değil, biz çıkacağız. Belediyeyi halkımızla birlikte yöneteceğiz. CHP ile Kozluk ilçemiz gerçek hizmetlerin merkezi olacak” diye konuştu. CHP Belediye Başkan Adayı Barlık ayrıca, sportif, kültürel, sanatsal, mesleki, sosyal, müzikal, festival ve lobilerinin güçlenmesi için sayısız projelerinin de olduğunu söylerine ekledi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.