Kozluk’ta görkemli lokal açılışı

Batman’ın Kozluk ilçesinde AK Parti seçim lokalinin açılışı yapıldı.

Kozluk’ta görkemli lokal açılışı
Yayınlama: 26.02.2024 13:26:49
76
A+
A-

Lokal açılışında konuşan Batman Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, siyasette makam ve mevki elde etmek için değil millete hizmet etmek için bulunduklarını söyledi. Siyasette samimiyet ve güvenin önemli iki etken olduğuna işaret eden milletvekili Nasıroğlu, “Bizler bu yola memleketimize duyduğumuz aşk ve sevda için girdik. Memleketimize bir şeyler katmak ve kazandırmak istiyoruz. Tabi bunu yaparken münafık olmayan, samimi insanlara ihtiyacımız olacaktır. Yanlışımıza yanlış, doğrumuza doğru diyen samimi insanlar bizim gerçek dostumuzdur” dedi.

“KAOSTAN BESLENEN KESİM VAR”

Dedikodu yapıp ortalığı karıştıranların karşısında olduklarını vurgulayan Nasıroğlu, kaostan, kargaşadan ve kinden beslenen bir kesimin olduğuna işaret etti. Çocukların geleceği için çalıştıklarını belirten Nasıroğlu, “Çocuklarımız okuyup iş sahibi olunca mutlu oluyoruz. İnsanlarımızın refah seviyesi yükseldikçe keyif alıyoruz ve bunun mücadelesini veriyoruz. Her gittiğimiz yere Batman’a nasıl bir proje kazandırırız düşüncesiyle gidiyoruz. Batman’ı ve Kozluk’u daha güzel bir noktaya taşımanın kavgasını veriyoruz. İnanın 5 yılda Batman ve Kozluk’ta büyük bir değişim ve dönüşüm yaşanacak. Bunu da sizlerle beraber yapacağız” diye konuştu.

“YAPAMAZ DEDİKLERİ HERŞEYİ YAPTIK”

Türkiye’nin milli teknolojilerle ürettiği İHA, SİHA ve yerli araç TOGG’la dünyaya adından söz ettirdiğini anlatan Nasıroğlu, muhalefetin yapamaz dediği her şeyi yaptıklarını söyledi. Nasıroğlu, “İHA ve SİHA’lar Türkiye’nin gökyüzündeki başarı imzası olduğu gibi yerli aracımız TOGG’da Türkiye’nin karadaki başarı imzasıdır. TOGG açıklandığında bazı kesimler dalga geçti. Araba yapamazlar’ dediler, yaptık. Son derece güzel ve konforlu araçlarımız şuan da Batman sokaklarında ve Türkiye sokaklarında dolaşıyor. Dünyanın birçok ülkesine İHA ve SİHA’lar satıp anlaşmalar yapıyoruz. Türkiye’nin ilk muharip savaş uçağı Kaan göklerde. ‘Helikopter yapamaz.’ dediler,  Atak helikopterler ürettik. Yol yapamaz dediler, ülkeyi bölünmüş yol ağı ve otobanlarla ördük. ‘Köprü ve tünel yapamaz’ dediler, yaptık. Yapamaz dedikleri her şeyi yaptık.” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.