Nasıroğlu ve Ceylan’dan hasta yakınlarına ziyaret

Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, hastane çevresinde bekleyen hasta yakınlarını ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Nasıroğlu ve Ceylan’dan hasta yakınlarına ziyaret
Yayınlama: 05.02.2024 12:47:54
33
A+
A-

Nasıroğlu ve AK Parti Batman Belediye Başkan adayı Adil Sebati Ceylan,  Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne tedavi gören hasta yakınlarıyla bir araya geldi. Nasıroğlu ve Ceylan hasta yakınları ile sohbet edip, geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Hasta yakınları ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

“BAKANDAN DESTEK İSTEDİK”

Ziyaret sonrası açıklamada bulunan Nasıroğlu, geçtiğimiz günlerde Sağlık Bakanı ile görüşme gerçekleştirdiklerini belirterek acil ihtiyaç duyulan önemli branşlar da doktor ve tıbbi cihazların tedariği için destek istediklerini anımsattı. Milletvekili Nasıroğlu, “Sayın Bakanımızla yaptığımız görüşmede doktor ve ekipman ihtiyaçlarını aktardık. Acil ihtiyaç duyulan önemli branşlar da doktor ve tıbbi cihazların tedariği için destek istedik.  MR Cihazı, Anestezi, EKO, USG Portable, PET CT, Biyometri cihazı, Eforlu EKG, Mamografi, Merkezi Mönitör, Transport Kuvöz, Refraktometri cihazı ve Göz muayene mikroskobu gibi önemli cihazların karşılanması talebinde bulunduk” dedi. Nasıroğlu, vatandaşların kaliteli ve iyi bir sağlık hizmeti alabilmesi için çalışmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.