“Seçimi kazanmak istiyoruz”

HÜDA PAR Batman Milletvekili ve belediye başkan adayı Serkan Ramanlı, Memur Sen Batman şubesi ziyaretinde amaçlarının oylarını artırmak değil, seçimi kazanmak olduğunu kaydetti.

“Seçimi kazanmak istiyoruz”
Yayınlama: 19.02.2024 11:56:07
Düzenleme: 19.02.2024 12:03
38
A+
A-

Ramanlı’yı Memur Sen ve Eğitim Bir Sen Batman Şube Başkanı Şehmuz Önlü ve yönetim Kurulu üyeleri ağırladı.  Ziyaret sırasında Ramanlı, Memur Sen yöneticilerine HÜDA PAR olarak mecliste yaptıkları çalışmalar ve bundan sonra yapacakları çalışmalar ve projeleri ile ilgi bilgi verdi. Ziyarette Batman eğitimini ve eğitim çalışanlarının sorunları ve çözüm önerileri ile ilgili istişareler yapıldı. Milletvekili Ramanlı, “Memur-Sen yönetim kurulunu ve üyelerini ziyaret ettik. İstişarelerde bulunduk. Biz seçim süresince kimseyi öteki olarak görmüyor aksine herkesi bizden biliyor ve istişare meclisimizi geniş tutmaya çalışıyoruz. Misafirperverliklerinden ötürü başkanımıza ve üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.

“ALİMLER SİYASETE ALET OLMAZ, SİYASETİ DÜZELTİRLER”

Ramanlı, Memur Sen ziyareti sonrası Batman’da bulunan medreseleri ziyaret ederek müderrisler ile görüştü ve dua talebinde bulundu. Ramanlı, medrese ziyaretleri ile ilgili açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Seydalarımızdan oy istemeye değil dua istemeye gittik. Çünkü alimler siyasete alet olmaz siyaseti düzeltirler. Onların kıymetli dualarını alarak yürüdüğümüz yolda ayaklarımızın sabit kalmasını Rabbimizden niyaz ediyoruz.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.