“TÜM ZORLUKLARI KENETLENEREK AŞTIK”

Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, asrın felaketi olarak anılan 6 Şubat Kahramanmaraş merkezli depremlerin 1. yılında bir mesaj yayımladı.

“TÜM ZORLUKLARI KENETLENEREK AŞTIK”
Yayınlama: 06.02.2024 15:20:04
37
A+
A-

Nasıroğlu, mesajında depremde hayatını kaybedenlere rahmet, yakınlarına sabır dileyen Milletvekili Nasıroğlu, “Geçmişte olduğu gibi her zaman tüm zorlukları birbirimize kenetlenerek aştık ve aşmaya da devam edeceğiz” dedi.

Nasıroğlu, “Millet olarak kara gecelerimizden birini yaşadığımız ve acı kayıplar verdiğimiz depremin üzerinden bir yıl geçti.  Yaşadığımız acı felaketin tekrarlanmamasını   rabbimden niyaz ediyorum. Bize düşen bu acı felaketi hiçbir zaman unutmamak ve millet olarak bundan ders çıkararak yapılarımızı daha sağlıklı bir şekilde inşa etmektir.” dedi.

Ülkeyi  yasa boğan depremin ardından sosyal dayanışmanın ve birbirine bağlılığın en güzel örneğini milletçe sergilediklerini belirten Nasıroğlu, şu ifadelere yer verdi:

“İzlerini hala taşıdığımız depremin anısına sevdiklerimize daha sıkı sarılıyor, yaralarımızı her daim daha hızlı sarmanın gururunu birlikte yaşıyoruz. Hükümetimiz depremin ilk anından itibaren tüm imkanlarıyla bölgeyi  ayağa kaldırmak için var gücüyle çalıştı. Geçmişte olduğu gibi her zaman tüm zorlukları birbirimize kenetlenerek aştık ve aşmaya da devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımızı rahmetle yad ediyor; ailelerine ve milletimize sabır diliyorum. Böyle acıların ülkemizde ve dünyada bir daha yaşanmamasını temenni ediyorum.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.