Veysel Karani futbolda tarih yazdı

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün 2023-2024 Okul Sporları faaliyet programında yer alan liseler arası futbol şampiyonasında, il şampiyonu olan Veysel Karani İHL Spor Proje okulu aynı başarıyı bölgede de gösterdi.

Veysel Karani futbolda tarih yazdı
Yayınlama: 12.02.2024 11:49:49
73
A+
A-

Bütün güçlü rakiplerini tek tek yenerek adeta futbol dersi veren, Veysel Karani İHL Spor Proje okulu futbol takımı grup şampiyonu olarak yarı finallere kaldı. Bitlis Eren Spor lisesini 5-0, Şanlıurfa Atatürk lisesini 5-3 ve Şırnak Spor lisesi 3-1 yenen Batman temsilcisi Veysel Karani İHL Spor Proje okulu, zoru başararak ilimizi en iyi bir şekilde temsil etti.

SON YILLARIN EN BÜYÜK BAŞARISI

Son yılların en büyük başarısını elde eden Veysel Karani İHL Spor Proje Okulu futbol takımı aynı başarıyı yarı finallerde de göstermesi bekleniyor. Her kategoride olduğu gibi futbolda da amaçlarının Batman’ı en iyi bir şekilde temsil etmek olduğunu belirten Veysel Karani İHL Spor Proje Okulu Müdürü Mehmet Siraç Dadak, takımı ve idarecilerini kutladı. Okul Müdürü Dadak; “Okul olarak Batman’ı futbolda da en iyi bir şekilde temsil ediyoruz. Futbolda bölge şampiyonu olduk. Şimdi önümüzde yarı finaller var. Buradan da başarıyla çıkmak istiyoruz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.