Başarılı gazeteciler ödüllerini aldı

Batman Basın Konseyi’nin geleneksel olarak bu yıl üçüncüsünü düzenlediği ‘Yılın Başarılı Gazetecileri’ yarışmasında dereceye giren gazeteciler düzenlenen törenle ödüllerini aldı.

Başarılı gazeteciler ödüllerini aldı
Advert
Yayınlama: 24.03.2024 11:24:25
81
A+
A-

ÖDÜL TÖRENİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Batman Basın Konseyi Derneği (BBK) tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen yılın başarılı gazetecileri yarışmasında dereceye girenlere düzenlenen törenle ödülleri verildi. Cumartesi akşamı Hotel Bozooğullarında düzenlenen ödül töreni öncesi davetliler iftar yemeğinde ağırlandı. İftar yemeği ve ödül törenine BATSO Başkanı Abdulkadir Demir, Batman Barosu Başkanı Av. Erkan Şenses, ASKON Şube Başkanı Selman Nasıroğlu, MÜSİAD Şube Başkanı İrfan Özdemir, LAVİ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sabit Ceylan, iş insanı Mehmet Emin Çelik, Batman Basın Konseyi Başkanı ve yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra çok sayıda kentte görev alan basın mensupları katıldı.

“AMACIMIZ DAYANIŞMAYI SAĞLAMAK”

İftar yemeğinin ardından düzenlenen törende konuşan Batman Basın Konseyi Başkanı Nedim Arslan, gazetecilik mesleğinin sorunlarına değindi. Başkan Arslan, “Basın Konseyi derneği olarak üyelerimiz arasında birlik, beraberlik ve dayanışmayı sağlamak amacıyla elimizden geldiğince etkinlikler ve aktiviteler yapmayı hedefliyoruz. Bu yıl üçüncüsünü düzenlediğimiz bu yarışma da bunlardan biridir. Yarışmayı yapmamızdaki amacımız özellikle meslektaşlarımız arasında kalite ve rekabeti arttırma ayrıca meslek dayanışmasını sağlamaktır” dedi. Ardından dereceye giren gazetecilere ödülleri verildi. Törende Haber dalında Anadolu Ajansından İbrahim Toprak, Haber Fotoğrafı dalında Alican Atak, görüntülü haber dalında TRT’den Mehmet Şirin Yılmaz, mizanpaj dalında Batman Gazetesinden Mehmet Uslu ve Aso Press’ten Metin Yoksu Juri Özel Ödülünü aldı. Dereceye girenlere ayrıca 3’er bin TL para ödülü verildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.