BATMAN’DA ANKARA TÜRKÜLERİ SESLENDİRİLDİ

Batman Belediyesi Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği ‘Ankara Türküleri’ konserine Batmanlı müzikseverler yoğun ilgi gösterdi.

BATMAN’DA ANKARA TÜRKÜLERİ SESLENDİRİLDİ
Yayınlama: 10.03.2024 12:51:27
Düzenleme: 10.03.2024 13:38
31
A+
A-

Batman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen programda, Belediye Müzik Topluluğu tarafından Ankara yöresine ait ezgiler seslendirildi. Şef Mustafa Sevim’in yönetimindeki koro, seyircilerden bol bol alkış aldı. Konsere Batman Belediyesi Başkan Yardımcısı Metin Gürbüz, bazı birim müdürleri ve çok sayıda Batmanlı müziksever katıldı. Salonun hınca hınç dolduğu konserde birçok vatandaş konseri ayakta izledi.

Konser sonrası konuşan Belediye Başkan Yardımcısı Metin Gürbüz: “Sizler bu programlara katıldıkça bizim şevkimiz daha da artıyor” dedi. Yurt içi ve yurt dışından çok sayıda sinemacının katılacağı Batman Film Günlerinin 1-3 Mart tarihleri arasında başlayacağına dikkat çeken Başkan Yardımcısı Gürbüz: “Yarın İl Kültür ve Turizm İl Müdürlüğünde film günlerimiz başlıyor. 3 gün boyunca devam edecek. Program ve söyleşilerimiz var. Sizler bu şekilde kültür ve sanat etkinliklerine katıldıkça, bizlerin de şevki artıyor” ifadelerinde bulundu. Konser hareketli Ankara müziklerinin sunumuyla son buldu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.