“BATMAN’I 1 MİLYONLUK NÜFUSA GÖRE TASARLAYACAĞIZ”

AK Parti Batman Belediye Başkan adayı Adil Sebati Ceylan, düzenlediği basın toplantısıyla lansmanda açıkladığı projelerin detaylarına dikkat çekti.

“BATMAN’I 1 MİLYONLUK NÜFUSA GÖRE TASARLAYACAĞIZ”
Advert
Yayınlama: 10.03.2024 15:22:49
293
A+
A-

Halktan yetkiyi aldıkları takdirde ilk etapta 5 Bin konut projesini hayata geçireceklerini belirten Ceylan: “Açıkladığımız tüm projelerin arkasındayız. Halkımız yetkiyi verdiğinde Batman’ı 1 Milyonluk nüfusa göre tasarlayacağız” dedi.

“YAPAMAYACAĞIMIZ SÖZLER VERMEYİZ”

TPAO Kristal Parkta düzenlenen basın toplantısına Ak Parti İl Başkanı Akif Gür, Başkan adayı Adil Sebati Ceylan, il yönetimi, Kadın Kolları ve Gençlik kolları başkanları katıldı. Toplantıda ilk sözü alan İl Başkanı Akif Gür, Batman’ı gerçek belediyecilikle buluşturmayı istediklerini belirterek: “AK Partimizin Batman’a yaptığı yatırımlar ortada. Başkan adayımız Adil bey projelerini açıklarken gerçekçi yaklaşımlarla hareket etti. 2028’e kadar iktidarda olan bir partiyiz, biz yapamayacağımız sözler vermeyiz. İki OSB hayata geçtiğinde Batman istihdamda rahat nefes alacak” dedi.

Daha sonra projelerin detaylarını açıklayan Başkan adayı Ceylan, “Kreş, bilişim evi, demir yolu deplasesi, kentsel dönüşüm ve deprem, etüd-kurs, mavi-yeşil, 25 Bin sosyal konut, festivaller-yeşil kuşak marina, yeni çiftçilere ev, öğrencilere ulaşım ve burs desteği, markalaşma desteği ve emekli kafe projelerimizi halktan yetkiyi aldığımız takdirde bir bir hayata geçireceğiz. Kentin vizyonunu ve markalaşmayı artırarak projeleri hayata geçireceğiz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.