“Belediyeyi halkımızla birlikte yöneteceğiz”

Bankalar caddesi esnafını ziyaret eden HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Belediye Başkan adayı Serkan Ramanlı, şehrin sorunlarını halkla çözeceklerini ve belediyeyi halkla birlikte yöneteceklerini söyledi.

“Belediyeyi halkımızla birlikte yöneteceğiz”
Yayınlama: 13.03.2024 12:52:34
54
A+
A-

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini aralıksız sürdüren Ramanlı, öğle namazını Saadet Camii’nde kıldıktan sonra Bankalar Caddesi esnafını ziyaret etti. Ramanlı, halkın desteğini almak ve onların isteklerini dinlemek amacıyla esnaf ve halkla bir araya geldi. Esnafı ziyaret eden Ramanlı, alışveriş yapan halk ile de selamlaşarak hal ve hatırlarını sordu. Esnafın ve halkın sorunlarını dinleyip not aldıran Ramanlı, sorunları çözmek için çalışacaklarını belirtti. Ziyarette Ramanlı, esnaf ve halk ile kurduğu sıcak ilgi ve samimiyet dikkat çekti. Ramanlı, esnaf ve halkın sorunlarıyla yakından ilgilediklerini ve ilgilenmeye devam edeceklerini dile getirerek, Batman’ın sorunlarının çözümü için yetki istedi.

“SORUNLARI HALKIMIZLA ÇÖZECEĞİZ”

Batman’ın ve halkın sorunlarını bildikleri ve çözüm için projeleri olduğuna işaret eden Ramanlı, “Bu projeleri ve çözüm planlarımızı hayata geçirmek için halkın desteğini talep ediyoruz. Belediyeler icra makamıdır. Sorunların çözüm merciidir. Yerel yönetimde daha etkin bir şekilde hizmet edeceğiz. Şehrin sorunlarını halkımızla çözeceğiz ve belediyeyi halkımızla birlikte yöneteceğiz.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.