Dedeman otel için imzalar atıldı

Türkiye’nin en büyük yerli otel zinciri Dedeman Hotels & Resorts International, ülkemizin her ilinde Dedeman bayrağını dalgalandırma hedefiyle gerçekleştirdiği yatırımlara bir yenisini daha ekledi.

Dedeman otel için imzalar atıldı
Yayınlama: 07.03.2024 13:37:58
562
A+
A-

The Mesopotomia Managed by Dedeman’ın imza törenine Dedeman Hotels & Resorts International ve EMN-GRUP yöneticileri katıldı.

DEDEMAN’IN YENİ DURAĞI MEZOPOTAMYA

Dedeman’ın yeni durağı, Mezopotamya’nın binlerce yıllık geçmişinden izler taşıyan tarihi güzellikleri ve kültürel çeşitliliğinin yanı sıra, Anadolu’nun yüzyıllar öncesine dayanan misafirperverlik anlayışını yaşatan Batman oldu. Konumuyla iş ve tatil amaçlı konaklamaların adresi olmaya hazırlanan The Mesopotomia Managed by Dedeman, Batman’ı Dedeman misafirperverliği ile tanıştıracak. The Mesopotomia Managed by Dedeman ‘Managed by Dedeman’ markasının üçüncü oteli olacak. The Mesopotomia Managed by Dedeman’ın imza törenine Dedeman Hotels & Resorts International ve EMN-GRUP yöneticileri katıldı. Gerçekleşen imza törenine EMN-GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Emin Çelik ve otelin yönetim kurulu, yöneticileri ve çalışanlarının katılımıyla gerçekleşti.

GAP BÖLGESİNİN ÖNE ÇIKAN ŞEHRİ

Tarih boyunca pek çok uygarlığa ev sahipliği yapan Mezopotamya’nın kalbinde yer alan Batman, tarih ve kültürle iç içe atmosferi ile GAP bölgesinin önemli şehirlerinden biri arasında yer alıyor. Mağaraları, köprüsü, ören yeri ve yol geçen hanı ile 12 bin yıllık geçmişi yaşatan Hasankeyf, Malabadi Köprüsü, Dara Mezopotamya Harabeleri, kaleleri ve daha birçok tarihi-doğal güzellikleri ile yerli ve yabancı ziyaretçilerin seyahat rotalarında önemli bir yer ediniyor.

BU SENE KAPILARINI AÇACAK

Şehrin merkezinde, ulaşım akslarının tam ortasında, havalimanına 3 km uzaklıkta yer alan The Mesopotomia Managed by Dedeman, Batman’ın tarih ve kültürle iç içe eşsiz atmosferine uyumlu dokusuyla misafirlerini binlerce yıllık geçmişe uzanan bir zaman yolculuğuna çıkaracak. Dedeman’ın büyüme stratejisi kapsamında yarattığı9 markasından biri olan “Manage by Dedeman” ile hizmete açılacak otel, bu sene misafirlerini ağırlamaya başlayacak.

TÜM KİTLELERE HİTAP EDECEK

Geniş aile odaları, farklı büyüklükteki süitlerinden oluşan 77 odası, Türk ve Mezopotamya mutfağının en seçkin lezzetlerini buluşturduğu restoranı, en yeni teknolojilerle donatılan 180 kişilik konferans salonu, fuaye alanı olarak da hizmet veren 100 kişilik toplantı salonu ile kentin en işlek caddesi üzerinde tüm misafir kitlelerine hitap eden konaklama seçenekleri sunacak.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.