Dereveri aşiretinden AK Parti’ye katılım

AK Parti Batman Belediye Başkan adayı Adil Sebati Ceylan’a, ‘Dereveri Aşireti’ bütün üyeleri ve çalışanlarıyla katılım sağladı.

Dereveri aşiretinden AK Parti’ye katılım
Advert
Yayınlama: 21.03.2024 13:25:00
85
A+
A-

Birçok kesimden katılım daveti almalarına rağmen tercihlerini gönül bağı olan AK Parti’den yana kullandıklarını belirten Ekremoğulları Grup Yönetim Kurulu Başkanı Esat Ekremoğlu, alınan kararın Batman halkının ve kentin geleceği için önemli bir adım olduğunu söyledi. Dereveri Aşireti’nin ileri gelenlerinden olan iş insanı Esat Ekremoğlu; “Batman’ın geleceğine yönelik ortak bir vizyon ve kararlılıkla bir araya geldik. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde, şehrimizin kalkınması ve refahı için çıktığımız bu kutlu yolda, destek, birlik ve beraberlik mesajlarıyla dolu anlamlı bir buluşmaya imza attık. Dereveri Aşireti olarak, şehrimizin hizmetine talip olan AK Parti Belediye Başkan adayı Adil Sebati Ceylan’a tam destek verme kararı aldık. Kendisinin şehrimiz için ortaya koyduğu vizyon, samimiyeti ve gayreti, bizleri son derece etkilemiştir” dedi.

 “KATILIM BİZLERİ HEYECANLANDIRDI”

Dereveri Aşireti’nin AK Parti’ye katılım sağlamasının ve destek vermesinin kendilerini heyecanlandırdığını belirten AK Parti Batman Belediye Başkan adayı Adil Sebati Ceylan ise, belediyede herkesin söz sahibi olacağını söyledi. Ceylan, “Bizim bir derdimiz ve halkımıza hizmet etme sözümüz var. Lafla değil, projelerimizle halkımıza gerçek belediyeciliği getirmek için geliyoruz. Onun için kentimizin ve kendimizin geleceği için 31 Mart 2024 tarihinde herkesin tam desteğini bekliyoruz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.