İŞTE İLÇELERDE KAZANANLAR

Seçimlerin sonucuna göre Ak Parti Kozluk ve Gercüş ve Sason ilçelerinde belediye başkanlığını kazanırken, Hasankeyf ve Beşiri Belediye Başkanlıklarını kaybetti.

İŞTE İLÇELERDE KAZANANLAR
Yayınlama: 31.03.2024 22:03:24
Düzenleme: 31.03.2024 22:06
1.339
A+
A-

AK PARTİ HASANKEYF VE BEŞİRİ’Yİ KAYBETTİ…

Seçimlerin sonucuna göre Ak Parti Kozluk ve Gercüş ve Sason ilçelerinde belediyle başkanlığını kazanırken, Hasankeyf ve Beşiri Belediye Başkanlıklarını kaybetti. Batman’ın büyük ilçesi Kozluk’ta Belediye Başkanlığı’na AK Parti adayı Veysi Işık seçildi. Sason’da da AK Parti adayı İrfan Demir Belediye Başkanlığını kazandı. Beşiri’de Belediye Başkanlığı’nı Yeniden Refah Partisi adayı Alparslan Karabulut ve Hasankeyf’te de CHP adayı Hamit Tutuş Belediye Başkanlığına seçildi. Gercüş Belediye Başkanlığı’na ise AK Parti adayı Gündüz Günaydın seçildi.

İŞTE BELDELERDE KAZANANLAR:

Batman’ın Belde Belediye Başkanlıklarına seçilenler ise şöyle; “Kozluk-Bekirhan’da AK Parti adayı Fırat Karabulut, Beşiri-İkiköprü’de DEM adayı Halil İbrahim Karabulut, Batman-Balpınar adayı İmadeddin Ekmiş, Gercüş-Kayapınar HÜDAPAR adayı Samir Özkan ve Sason-Yücebağ AK Parti adayı Abdullah Bil.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.