Ramanlı, dur durak bilmiyor

Dur durak bilmeyen HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı Serkan Ramanlı, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve halkla buluşmaya devam ediyor.

Ramanlı, dur durak bilmiyor
Yayınlama: 26.03.2024 14:54:26
90
A+
A-

Ramanlı, seçim çalışmaları kapsamında sabahın erkan saatlerinde Batman Sebze ve Meyve Toptancıları Hali’ni ziyaret etti. Ramanlı, hal esnafı ve çalışanlarıyla birebir görüşerek, belediyeyi kazandığında yapacağı çalışma ve projelerini detaylarıyla anlattı. Esnaf ve halkla sıcak bir sohbet gerçekleştiren Ramanlı, halkın ve esnafın soru, sorun, beklenti ve taleplerini dinleyip çözüm önerilerini sundu. Esnaf ve halkla güçlü bir iletişim olan Ramanlı, projeleri ve çözüm önerileri ve yaklaşımıyla halkta karşılık bulması dikkat çekiyor.

ELMA SOKAĞI VE ALO TEVŞO ÇARŞISINA ZİYARET

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlere ağırlık veren Ramanlı, Batman’ın en eski ve canlı pazarlarından tarihi Elma Sokağı ve Alo Tevşo çarşısını ziyaret etti. Ramanlı, sadece iş yerlerini değil, alışveriş yapan halkla da yakından ilgilendi. Samimi bir atmosferde gerçekleşen ziyaretlerde Ramanlı, esnaf ve halkla hasbihal ederek sorunlarını dinledi. Esnafın ve halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan Ramanlı, halktan ve esnaftan destek istedi. Ramanlı’ya destek veren esnaf ve halk, Ramanlı ile adeta resim çektirme yarışına girdiler.

TURGUT ÖZAL BULVARINDA HALKLA BULUŞTU

Ramanlı, çalışmaları kapsamında son olarak Turgut Özal Bulvarı’nda halkla buluştu. Yol boyu halkla buluşan ve sıcak bir temas kuran Ramanlı, halkın sorunlarını dinleyip çözüm önerilerini paylaştı. Halkın sorunlarıyla bire bir ilgilenerek, sorun ve taleplerini dinleyen Ramanlı, belediye başkanı olduğunda sorunların çok kolay bir şekilde çözüleceğini belirtti. Ramanlı ile görüşen halk ve esnaf da Ramanlı’ya yaklaşımı, vizyonu ve çözüm odaklı çalışmaları için teşekkür ederek, destek olacaklarını belirttiler.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.