“Şehrimizde uyuşturucu istemiyoruz”

HÜDA PAR Batman İl Başkanlığı öncülüğünde birçok STK ve meslek odasının katılımıyla bir araya gelen yüzlerce kişi, uyuşturucu bağımlılığını önlemek ve uyuşturucu tehlikesine dikkat çekmek amacıyla bir yürüyüş düzenledi.

“Şehrimizde uyuşturucu istemiyoruz”
Advert
Yayınlama: 24.03.2024 11:22:58
44
A+
A-

Batman’da HÜDA PAR öncülüğünde, STK’ların da desteğiyle yağmura rağmen bir araya gelen yüzlerce kişi, “Şehrimizde Uyuşturucu İstemiyoruz” temasıyla bir yürüyüş düzenledi. Eşi Betül Ramanlı hanımefendiyle birlikte yürüyüşe katılan HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Belediye Başkan adayı Serkan Ramanlı’ya vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği görüldü. Atatürk Parkı önünde kortej eşliğinde başlayan yürüyüş, Gülistan Caddesi İnsan Hakları Anıtı önüne kadar devam etti.

“KENDİ İŞİMİZİ KENDİMİZ YAPACAĞIZ”

Uyuşturucu illetiyle mücadele edilmesi amacıyla çok kez yetkililerle görüştüğünü vurgulayan milletvekili Ramanlı, “Bugüne kadar asayişi sağlasın diye, uyuşturucu satıcılarına göz açtırmasın diye çok defa Valiliğin de emniyetin de kapısını çaldık. Emniyet müdürümüzden ümitliyiz. Göreve yeni başladı, inşallah bu görevi layıkıyla yapacağına inanıyoruz. Ama artık dilimizle, rica ile bu işin olmasını istemiyoruz. Elimizle kendi işimizi kendimiz yapacağız. Bizim huzurumuzu bozanlara biz de huzur bırakmayacağız. Ama hukuk içinde, yasal çerçevede parklarımıza da okul önlerimize de sokaklarımıza da belediye olarak biz sahip çıkacağız” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.