DEM’lilerden coşkulu seçim kutlaması

Halkların Demokrasi Partisi (DEM Parti) tarafından, parti il binası önünde ‘Batman Bizimdir’ temasıyla seçim kutlaması yapıldı.Batman’da 31 Mart yerel seçimlerinde DEM Partisi’nin büyük bir farkla seçimi kazanması vesileyle, DEM tarafından coşkulu bir kutlama gerçekleştirildi.

DEM’lilerden coşkulu seçim kutlaması
Yayınlama: 03.04.2024 13:39:18
46
A+
A-

Yapılan seçim kutlaması etkinliğinde havai fişekler atıldı, coşkulu kitle halaylar çekerek seçim zaferini kutladı. Kalabalık bir kitlenin katılımı ile gerçekleşen seçim kutlamasına DEM Parti Batman Milletvekili Zeynep Oduncu, Batman Belediye Eş Başkanı Gülistan Sönük, DEM Parti İl Eş Başkanları Songül Korkmaz ve Mustafa Mesut Tekik, Belediye ve İl Genel Meclisi üyeleri ile sanatçılar katıldı.

“BAŞIMIZ DİK VE GURURLUYUZ”

Coşkulu kalabalığa seslenen Batman Belediye eşbaşkanı Gülistan Sönük, “Biz bu coşkunuzla başımız dik, gururluyuz, sizin de başınız dik olsun; Çünkü bu zafer sizin zaferinizdir. Yerden göğe kadar başınız dik olsun. Biz öncelikle teşekkürlerimizi Parti üyelerimize ve yönetimimize sunuyoruz. Alanlardaki tüm komisyon üyeleri ve çalışanlarına, tüm gençlerimize, dualarını bize esirgemeyen tüm annelere ve  tüm TJA aktivistlerine binlerce kez teşekkürlerimizi sunuyoruz. Tüm Batman halkına binlerce teşekkürler. Çok yoğun bir seçim sürecini geride bıraktık. Tüm bu süreçte ‘Kadın Yaşam Özgürlük’ felsefesine sahip çıktık. Biz Batman’da gür bir sesle ve halkımızla beraber rekor kırdık. Bu rekor sizin rekorunuzdur. Bu zafer, bu başarı hepimiz için kutlu olsun. Bu başarı hepimizin başarısıdır. Bu başarı gençlerin başarısıdır. Biz artık yeni bir sürece girmiş bulunmaktayız. Biz yine birlikteyiz. Çalışma daha bitmedi. Belediyede de, yönetimde de yine beraber olacağız. Daha yapacak çok işimiz ve uzun bir yolumuz var. Tekrardan bu zafer herkes için, tüm bölge için kutlu olsun” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.