MÜSİAD’da dost meclisi toplantısı

Müstakil Sanayici ve iş adamları Derneği (MÜSİAD) Batman şubesi, Batman Valisi Ekrem Canalp’ın ve üyelerinin katılımıyla dost meclisi toplantısı gerçekleştirdi.

MÜSİAD’da dost meclisi toplantısı
Yayınlama: 25.04.2024 14:23:44
73
A+
A-

Toplantıya ilişkin açıklama yapan MÜSİAD Batman Başkanı İrfan Özdemir, “Üyelerimizle 3 ayda bir düzenli olarak bir araya gelerek dost meclisi toplantısı, üye istişare toplantısı, üye bilgilendirme toplantısı, eğitim toplantısı ve benzeri konularda bir araya gelmekteyiz. Bu kez Valimizi konuk ederek üyelerimizin katılımlarıyla dost meclisi toplantımızı gerçekleştirdik. MÜSİAD kaldığı yerden yatırım yapmaya üretmeye istihdam etmeye devam ediyor. Bu anlamda sayın Valimiz Ekrem Canalp’ın destekleriyle yatırıma yönelik bütün projelerde yatırımcılarımızın yanında olmuştur. Batmanımızın gelişmesi yönündeki çabaları bizleri memnun etmektedir. Batmanımızın büyümesi, gelişmesi ve büyükşehir olması için büyük çaba sarf eden sayın Valimize çalışmalarından dolayı şahsım ve üyelerimiz adına şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

YENİ ÜYELERE ÜYELİK BERAATI VERİLDİ

Batman’a katma değeri yüksek üretim tesislerini kazanılması için çalışmalar sürdürdüklerini belirten Başkan Özdemir, “Bu şehrin kalkınması büyümesi gelişmesi için çok önemlidir ayriyeten Batman’a ait markaların çoğalması da şehrin büyümesine katkı sağlamaktadır. Bununla beraber Batmanımızın büyümesi için gayret eden, emek sarf eden her kim olursa olsun biz de varız diyoruz elimizi taşın altına koymaya her zaman hazırız” diye konuştu. Dost meclisi toplantısı sonunda MÜSİAD‘a yeni üye olan Metin Akbaş ve Yunus Yıldız’a üyelik beraatı Batman Valisi Ekrem Canalp ve MÜSİAD Batman Başkanı İrfan Özdemir tarafından verilerek dost meclisi toplantısı sona erdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.