Ramanlı’dan söz verdiği esnaflara ziyaret

HÜDA PAR Batman Milletvekili Serkan Ramanlı 31 Mart yerel seçimleri öncesi yaptığı ziyaretlerde tekrar ziyaret edeceği sözünü verdiği esnafları ziyaret etti.

Ramanlı’dan söz verdiği esnaflara ziyaret
Yayınlama: 18.04.2024 13:33:34
40
A+
A-

Esnaf ve halka seçimden önce seçim sonuçlarının her ne olursa olsun hizmet için halkla bir arada olacağını ve hizmete devam edeceğini belirten Ramanlı, söz verdiği gibi seçim sonrasında da ziyaretlerini gerçekleştirdi. Ziyaret sözü alan esnaf, Milletvekili Ramanlı’yı seçimden sonra görmenin şaşkınlık ve sevincini yaşadı. Şaşkınlığını gizleyemeyen bir esnaf, “Seçimden önce ziyaretine geleceğim diye söz verdi ama her siyasetçi gibi o da söz verdiğiyle kaldı derken şimdi kapımda görüyorum.” dedi.

“SÖZÜMÜZÜ YERİNE GETİRME ZAMANI”

‘Çay içme’ sözünü verdiği esnafı tek tek ziyaret eden Ramanlı, esnaf ve halk ile muhabbet etti. Ziyaret sonrası açıklama yapan Ramanlı, şu ifadelere yer verdi: “Seçim yoğunluğunda oturup çaylarını içememiştik. Seçimden sonra geleceğimize dair söz vermiştik. Şimdi sözümüzü yerine getirme zamanı. Esnafımızın her daim yüzü gülsün. Onlar kazandıkça halkımız kazanıyor. Onlar kazandıkça Batman kazanıyor. Bizi kabul eden yüce gönüllü esnafımıza yürekten teşekkür ediyorum.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.