“Sorunlara çözüm üretmeye devam edeceğiz”

Yerel seçimlerde kendilerine destek veren, vermeyen tüm vatandaşlara teşekkür eden HÜDA PAR Batman İl Başkanı Davut Şahin, hiç vakit kaybetmeden halka hizmet etmek ve sorunlarına çözüm üretmek için çalışmalarına kaldıkları yerden devam edeceklerini söyledi.

“Sorunlara çözüm üretmeye devam edeceğiz”
Advert
Yayınlama: 04.04.2024 12:38:18
19
A+
A-

31 Mart 2024 Mahalli İdariler yerel seçimlerini geride bıraktıklarını belirten Şahin, ülkenin tümünde parti adına kendi logolarıyla seçimlere katıldıklarını söyledi. HÜDA PAR olarak amaçlarının belediyeleri kazanıp ‘Hür Belediyecilik’ anlayışını halka göstermek olduğunu vurgulayan Şahin, “Amacımız bir belediyede hizmetler dürüstçe ve hakkaniyet üzerine nasıl yapılır diye örneğini göstermekti. Halkımız Türkiye’de ve Batman’da aldığımız oyları bizlere teslim etti. Bu anlamda bize oy veren ve vermeyen tüm seçmenimize ve halkımıza teşekkür ederiz” dedi.

 SEÇİMİ KAZANAN TÜM ADAYLARI KUTLADI

Batman’da oylarını yaklaşık 3 kat artırarak ikinci parti konumuna yükseldiklerini aktaran Şahin, şöyle devam etti: “Bu da partimiz üzerinde oluşturulan algıların yıkıldığını göstermiştir. HÜDA PAR olarak inanç, kültür, dil ve hizmet anlayışımıza karşı halkımızın teveccüh gösterdiğini gördük. İnşallah bugünden sonrada hiç vakit kaybetmeden parlamentoda olan 4 vekilimizle halkımıza hizmet göstermeye ve halkımızın sorunlarına çözüm üretmeye çalışacağız. Bu anlamda partimizin de kurumlarımızın da telefon numaralarının halkımıza açık olduğunu ifade etmek isterim. Mahalli İdareler Seçiminde kazanan bütün adayları tebrik ediyor, ülkemize, memleketimize ve Batman’ımıza hayırlı olmasını diliyorum. Bizlere destek vermiş, vermemiş bütün seçmene ve halkımıza teşekkür ediyoruz.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.