“Yepyeni bir devir başlıyor”

HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı Serkan Ramanlı, “Gayret ve çabalarımızla, halkımızın bize olan ümitlerini gördük ve oy sayımızı artırdık” dedi.

“Yepyeni bir devir başlıyor”
Yayınlama: 01.04.2024 16:25:27
1.120
A+
A-

HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı Serkan Ramanlı, seçim sonrası Batman Adliyesinde seçim değerlendirmesinde bulundu. Adliyede yapılan oy sayımları ve çalışmaları yakından takip eden Ramanlı, “Biz seçimden seçime vatandaşımızın arasında olan bir parti asla olmayacağız. 14 Mayıs sonrasında aslında bunu ispat ettik. Ama demek ki daha fazla emek göstermemiz gerekiyor. 2018 yılında HÜDA PAR’ımız Batman merkezde yüzde 5 civarında bir oy almıştı. Bugün elde ettiğimiz sonuçlara göre ise sandıkların yüzde 65’i açılmış durumda. Bu oyu üçe katlamışız. Yani oranımız yüzde 15’leri aşmış.” dedi.

“BATMAN’IN İKİNCİ PARTİSİYİZ”

Açıklamasının devamında Ramanlı, “Şu anda seçim bu şekilde biterse biz Batman’da ikinci parti konumuna gelmiş bulunuyoruz. Ve bu öyle kolay kazanılabilecek bir başarı değil. Bugünden sonra artık yepyeni bir devrin başladığını ben müjdeleyebilirim. Rakiplerimiz oy kaybederken, rakiplerimiz seçmen kaybederken, rakiplerimiz mevzi kaybederken bizler yükseliyoruz. Bu aslında bütün Türkiye’de gözle görülebilir bir başarıdır. Ben inanıyorum çok uzak olmayan bir gelecekte insanlarımız HÜDA PAR’ımızı tanıdıkça, bizim söylemlerimizin pratiğe dönüştüğünü de bihakkın gördükçe bize olan teveccühleri artacak. Söylemlerimizle pratiklerimizin gören insanlarımızın bize nasıl da nasılda imkân verdiğini, nasılda ümit bağladığını görebildik” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.