“Batman yaşanacak bir kent olacak”

Batman Belediye Eş Başkanı Gülistan Sönük başkanlığında Sağlık Mahallesi Mehmet Şirin Öndaş Taziye Evinde Halk Toplantısı yapıldı.

“Batman yaşanacak bir kent olacak”
Yayınlama: 12.05.2024 13:24:10
95
A+
A-

Belediye Başkan Yardımcısı Çiğdem Demir Sevim, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda vatandaşın katıldığı toplantıda Eş Başkan Sönük, DEM Parti İl Eş Başkanları ve belediye birim müdürleri ile birlikte belediyenin yaptığı ve yapacağı çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgi vererek halkın sorun ve taleplerini dinledi.

“EN İYİ HİZMETİ SUNMAYA GAYRET EDECEĞİZ”

Eş Başkan Sönük yaptığı konuşmada; “Toplantıyı yapmaktaki amacımız belediyemizin faaliyetlerini, nasıl bir belediyeyi devraldığımızı halkımıza anlatmak, halkımızın sorunlarını dinlemek, fikirlerinden ve tavsiyelerinden faydalanarak eleştirilerine kulak vermektir. Belediye olarak halkımıza en iyi hizmeti sunmaya gayret göstereceğiz. Tüm istekleri göz önüne alacağız. Sorunların çözümü noktasında elimizden ne gelirse yapmaya çalışacağız. İnşallah Batman sorunları çözülmüş, pırıl pırıl yaşanacak bir kent olacak. Toplantımıza katılan tüm yurttaşlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.