“Bizim derdimiz halkımızdır”

Batman’ın Gercüş ilçesine bağlı köyleri ziyaret ederek köylüler ile buluşan Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, köylerin her birine ayrım gözetmeksizin hizmet edeceklerini ve tek dertlerinin halk ve memleket olduğunu söyledi.

“Bizim derdimiz halkımızdır”
Yayınlama: 26.05.2024 12:02:21
37
A+
A-

HÜDA PAR Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, Gercüş’e bağlı Çiçekli (Şiferê), Gönüllü (Derdilê), Seki (Xarabbena), Gökçepınar (Êsê), Çukuryurt (Binkelb)ve Akyar (Mervaniye) köylerini ziyaret etti. Köylü halkı ve muhtarlarla buluşan ve sorunlarını dinleyen Ramanlı, çözüm yollarını arayacağını belirtti. Ziyaretlerinde yeni seçilen muhtarlarla bir araya gelen Ramanlı, kendilerine hayırlı olsun temennilerinde bulundu. Güven tazeleyen muhtarları da tebrik eden Ramanlı, muhtarların köylerin gelişiminde önemli bir rol oynadığını vurguladı.

“SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Ramanlı, ziyaret ettiği köylerde yol, su ve diğer temel ihtiyaçlar konusunda köylülerin şikâyet ve taleplerini dinledi. İlgili makamlara bu sorunların iletilmesi ve gerekli çalışmaların başlatılması için harekete geçileceğini ifade etti. Köylü halkı, Ramanlı’nın ziyaretinden memnuniyet duyduklarını dile getirdiler. Köy ziyaretleri sonrası açıklama yapan Ramanlı, “Gün boyu Gercüş ilçemizde köylerimizi ziyaret ettik. Köylerimizin sorunlarını dinledik. Onlara hizmet etmenin yollarını aradık.  Köylerimizin her birine ayrım gözetmeksizin hizmet edeceğimizi söylemiştik. Elimizden geldiğince, gücümüz yettiğince her köyümüze her beldemize uğrayacak, her sorunları ile ilgileneceğiz. Çünkü bizim derdimiz halkımızdır, memleketimizdir” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.