Gençlik haftasında muhteşem final

Her yıl 15-22 Mayıs tarihleri arasında kutlanan ‘Gençlik Haftası’ Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün muhteşem finaliyle son buldu.

Gençlik haftasında muhteşem final
Yayınlama: 23.05.2024 15:24:55
Düzenleme: 23.05.2024 16:35
132
A+
A-
15 Mayıs’ta Gençlik Haftası yürüyüşü ile başlayan kutlama programları hafta boyunca sportif, kültürel, sanatsal, mesleki, teknoloji atölyeleri ve turnuvalarla devam etti. Gençlik Haftasının finali ise Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Petrolkent Gençlik Merkezinin hazırladığı muhteşem etkinliklerle son buldu. Petrolkent Gençlik Merkezi bahçesinde yapılan etkinliklerde gençlik üyeleri, gönüllü gençler, aileler ve Batmanlı vatandaşlar gönüllerince eğlendi. Haftanın finalinde yapılan etkinliklere Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, Milli Eğitim İl Müdürü Mahmut Kurtaran, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Ömer Faruk Özel, Gençlik Hizmetleri Müdürü İbrahim Rüzgar ve çok sayıda davetli katılım sağladı. Yapılan etkinlikler hakkında bilgi veren Gençlik Hizmetleri Müdürü İbrahim Rüzgar, amaçlarının farkındalık yaratmak olduğunu belirterek, ‘Gençlik Haftasını’ muhteşem bir organizasyonla sonlandırmak olduğunu söyledi.

“ÇALIŞMALARIMIZ PANAYIR HAVASINDA GEÇTİ”

Gençlik haftasını birer panayır havasında kutlamanın heyecanı ve mutluluğu içinde olduklarını belirten Gençlik Hizmetleri Müdürü İbrahim Rüzgâr yaptığı açıklamada; “Gençlik Haftamıza yakışır bir şekilde müzik programı, sportif ve kültürel turnuvalar, teknoloji standlarımız, halk oyunları gösterimiz, masa tenisi, teakwando, boks, resim atölyeleri, dağcılık faaliyetleri ve daha birçok etkinlik yaparak herkesin katılım sağlamasını istedik. Katılım sağlayan bütün İl Müdürlerimize, Şube Müdürlerimize, gençlerimize, ailelerine ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki yıl daha iyi bir organizasyon yapmak için canla başla çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.