Halktan Et Döner, resmi açılışı bekliyor

Başta et döner olmak üzere, özel ayranı ve sütlaçıyla ön plana çıkan Halktan Et Döner, 11 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştireceği resmi açılışla kaliteli hizmetini taçlandıracak.

Halktan Et Döner, resmi açılışı bekliyor
Yayınlama: 08.05.2024 13:24:43
888
A+
A-

Batman Park AVM karşısı Yapı Kredi banka arkası Lavanta Sokakta hizmete giren Halktan Et Döner, lezzet ve kaliteyi en uygun fiyatla vatandaşlarla buluşturuyor. Et dönerin yanı sıra tüm ürünlerin sunumunu kaliteyle birleştiren Halktan Et Döner, 0505 784 76 72 alo paket hizmetiyle vatandaşlara kapılarını açmış durumda.

“HERKES EN GÜZEL YEMEĞİ YİYEBİLSİN”

25 yıldır hizmet sektöründe olduğunu hatırlatan Halktan Et Döner firma yetkilisi Hayrettin Oğuzhan, “Ayrıca Ege’de emlak işleriyle uğraşıyorum. Aslen Batman’ın Gercüş ilçesindenim. Bizim buradaki Halktan Et Dönere ‘Halktan’ ismini koymamızın nedeni, insanlar en kaliteli ve en güzel yemeği yiyebilsinler diye böyle bir marka oluşturdum. Hem dönerimizi hem de sunumlarımızı en iyi şekilde yapmak, kendi halkımıza en iyi eti sunmak istedik ve böyle bir konsept oluşturduk” dedi.

“ET DÖNER, AYRAN VE SÜTLAÇIMIZLA ÖN PLANDAYIZ”

Yeni hizmet vermelerine rağmen lezzetli yemeklerine büyük bir talep olduğunu belirten Oğuzhan, “Salonumuz geçtiğimiz Pazartesi hizmete girmesine rağmen halkımızdan müthiş bir talep var. Özellikle et dönerimiz, ayranımız ve sütlaçımızla ön plandayız. Et dönerimizin yanında çok harika bir ayran ve bir sütlaç da yaptık. Bu şekilde insanlar lezzetimize koşuyorlar. Bu da bizi çok mutlu ediyor” dedi.

“AMACIMIZ TÜM TÜRKİYE’YE YAYILMAK”

Amaçlarının Batman’da markalaştıktan sonra tüm Türkiye’ye yayılmak olduğuna dikkat çeken deneyimli işletmeci Oğuzhan, “Biz 120 gram et döneri 165 TL’den, et döner dürümü 95 TL’den, yine çok güzel lahmacunumuzu 35 TL’den ve pide çeşitlerimizi de 160 TL’den veriyoruz. 25 TL’den verdiğimiz ayranımız da çok özel bir ayran. Et dönerimiz yüzde 80 süt danası, yüzde 20 kuzu etinden olup, bunu çok iyi ustalarımızla harmanlayıp terbiye ediyoruz. Ortaya gerçekten çok harika bir lezzet çıkıyor. Sütlaçımız da manda sütünden yapılıyor. Biz en iyi lezzeti en uyguna vermeye çalışıyoruz. O yüzden de her gelen müşterimiz çok daha farklı şekilde kendi çevresini getiriyor; bu da bizi çok mutlu ediyor. Hızlı bir büyüme açısından doğru bir yolda, doğru bir noktadayız” dedi.

RESMİ AÇILIŞ CUMARTESİ…

İşletmelerinin henüz iki-üç gün önce hizmete girdiğini ama 11 Mayıs Cumartesi günü saat 13.30’da resmi açılış yapacaklarını kaydeden Oğuzhan, “Tüm halkımızı resmi açılışımıza davet ediyoruz, şimdiden tüm halkımıza, Batman’a hayırlı olsun” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.