“Kusursuz bir tatil için doğru otel önemli”

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte tatil planı yapacak vatandaşların doğru otel seçimine dikkat etmeleri gerektiğini belirten Real Konak Otel Genel Müdürü Sinan Sarı, önemli tavsiyelerde bulundu.

“Kusursuz bir tatil için doğru otel önemli”
Yayınlama: 27.05.2024 15:50:52
260
A+
A-

Vatandaşların otel ararken dikkat etmesi gereken hususlar ile ilgili önemli detaylar paylaşan Müdür Sarı, “Kusursuz bir tatil ya da iş seyahatiniz için ihtiyaçlarınıza yönelik oteli bulmak unutulmaz bir tatilin ve iş seyahatlerinizin kilit noktasıdır. Bu eylemi gerçekleştirmek adına nasıl bir otelde kalmak istediğinize emin olmalısınız. Doğru oteli seçtiğinizde ise artık tatilin ve iş seyahatinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Tatile ve iş seyahatine kendi arabanız ile gidiyorsanız, otelin otoparkının olup olmadığını mutlaka araştırılması lazım. Kalacağınız otele toplu ulaşımı ve havalimanı transferi olup olmadığını öğrenin” dedi.

“OTELLE İLGİLİ YORUMLARI MUTLAKA OKUYUN”

Konaklama yaparken ödenen ücrete nelerin dahil olduğuna dikkat edilmesi gerektiğini vurgulayan Sarı, “Mümkünse konaklayacağınız otelin fotoğraflarını o otel ile ilgili yorumları sosyal medya, internet arama motoru üzerinden ya da acentelerin sayfasından mutlaka ulaşın. Otel yıldız sayısı verdiği hizmet ile doğru orantılıdır. Türkiye’de çok sayıda otel olsa da her birisi farklı hizmet kalitesine sahiptir. Ne kadar çok yıldız o kadar seçenek demektir” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.