Voleybolda 2. lige yükseldiler

Batman’ı 2023-2024 Bölgesel Voleybol liginde büyük bir başarıyla temsil eden, Kozluk Sportif Faaliyetler Kulübü, ilk kez katılım sağladığı Voleybol Bölgesel liginde namağlup şampiyon olarak 2. Lige yükseldi.

Voleybolda 2. lige yükseldiler
Yayınlama: 05.05.2024 11:18:35
12
A+
A-

LİGİ NAMAĞLUP TAMAMLADILAR

İş insanı Mansur Onuk’un kulübü devralmasıyla büyük başarılara imza atmaya başlayan Kozluk Sportif Faaliyetler Kulübü, Batman’ı ve ilçelerini en iyi bir şekilde temsil ederek gurur kaynağı oldular. Grup müsabakalarında Bitlis ile Siirt temsilcilerini 3-0 ve Elazığ takımını 3-0 yenen Kozluk Sportif Faaliyetler Kulübü, büyük bir başarıya da imza atmış oldu. 02-05 Mayıs 2024 tarihleri arasında Siirt ilinde oynanan Play-Off müsabakalarında Batman temsilcisi Kozluk Sportif Faaliyetler Kulübü, Ağrı Gençlik Spor ile Şırnak Lider Spor takımlarını 3-0 yenerek 2. Lige yükselmeyi başardılar.

“KOZLUK HERŞEYİN EN İYİSİNİ HAK EDİYOR”

Kozluk halkının her şeyin en iyisini hak ettiğini belirten Kozluk Sportif Faaliyetler Kulübü Başkanı iş insanı Mansur Onuk, bunun devamının geleceğini söyledi. Başkan Onuk yaptığı açıklamada; “Batman’ı ve ilçemizi gururlu bir şekilde temsil ettiğimiz için onurluyuz ve gururluyuz. Bu başarı bütün Kozluk ve Batman halkınındır” dedi. Kozluk ilçesinde şehir turu ve görkemli bir kutlama da yapacaklarını ifade eden başkan Onuk ayrıca sezon boyunca büyük bir özveri örneği gösteren bütün sporculara, teknik kadroya ve takımda görev yapan bütün emekçilere de özel olarak teşekkür etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.