45 Mahalle köşe bucak temizlendi

Batman Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, kent merkezini köşe bucak temizlemek amacıyla başlattığı program kapsamında Korik mahallesinde yaptığı temizlik çalışması ile 45 mahallenin tamamında kapsamlı temizlik çalışmasının birinci etabını tamamladı.

45 Mahalle köşe bucak temizlendi
Yayınlama: 27.06.2024 11:54:06
29
A+
A-

Yaz aylarıyla birlikte gece geç saatlere kadar dışarıda vakit geçiren vatandaşların daha temiz bir ortamda vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla park, bahçe, cadde, sokak, orta refüj, kavşak, boş araziler ve atıl yerleri göz ardı etmeyen Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, bu kapsamda 45 mahallenin tamamını temizledi. 3 süpürge aracı, 1 çöp taksi ve 1 sulama (arazöz) aracı ile her gün farklı bir mahallede temizlik çalışması başlatan Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü, süpürge araçlarının ulaşamadığı noktaları da oluşturduğu seyyar ekipteki 15 personel yardımı ile temizleyerek rahat bir ortam sağlıyor.

Temizlik çalışmalarına ara vermeden devam edecek olan Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü, oluşturduğu temizlik ekibiyle her gün farklı bir mahalleyi temizleme çalışmalarına kent merkezinin tamamını kapsayacak şekilde devam edecek.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.