“Balayı çiftlerine yeni bir konsept hazırladık”

Batman’ın ödüllü ve dört yıldızlı oteli olan Real Konak Hotel, yaz sezonunda düğünlerin başlamasıyla yeni evlenen çiftler için benzersiz seçenekler sunuyor.

“Balayı çiftlerine yeni bir konsept hazırladık”
Yayınlama: 30.06.2024 13:08:54
86
A+
A-

Türkiye’de düğünlerin genellikle yaz aylarında yapıldığını ve şuan tam düğün sezonunun içinde olduklarını belirten Real Konak Hotel Genel Müdürü Sinan Sarı, “Bizde ekip olarak evlenen ve yeni evlenecek olan çiftler için yepyeni bir konsept hazırladık. Hotelimizde konaklayacak olan çiftler için birbirinden farklı sürprizler hazırladık. Hotelimiz bayram sonrasında yoğun bir organizasyon trafiğine hazırlandı. Real Konak Hotel’in sunduğu balayı paketleri arasında özel oda süslemeleri, romantik akşam yemekleri yer alıyor. Ayrıca çiftler, otelin geniş ve lüks odalarında konaklamanın keyfini çıkarırken, şehir manzaralı odalarında romantik anlar yaşayabiliyor. Bu pazarda otelde konaklayacak misafirlerimizi kaybetmemek adına hizmet kalitemizi çok yükselttik. Çiftlerin beklentilerine cevap verecek nitelikte olmamız gerekiyor” diye konuştu.

“ÇİFTİN BALAYI DENEYİMİ ÖZEL VE ÖNEMLİ”

Real Konak Hotel’in Genel Müdürü Sinan Sarı, “Bizim için her çiftin balayı deneyimi özel ve önemli. Bu yüzden sunduğumuz hizmetlerde her detayı özenle planlıyoruz. Otelimiz, şehrin karmaşasından uzakta sakin bir ortam sunarken, aynı zamanda şehir merkezinde olmasıyla da avantaj sağlıyor. Real Konak Hotel, balayı çiftlerine sunduğu bu özel deneyimlerle evliliklerinin ilk günlerini unutulmaz kılmayı hedefliyor. Detaylı bilgi ve rezervasyon için otelin resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.