Genç Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Batman İl Başkanı Metin Akyel ve yönetimi, 52. Genel idare kurulu (GİK) toplantısına katıldı.
Genç MÜSİAD’ın Türkiye genelindeki şubelerinin geniş katılımıyla organize ettiği 52. Genel İdare Kurulu (GİK) Gaziantep Şubesinin ev sahipliğinde, 31 Mayıs-2 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirildi. Programa yönetim kurulu ile birlikte katılım sağlayan Genç MÜSİAD Batman Şube Başkanı Metin Akyel koordinesindeki şube, yapılan değerlendirmeler sonucu en çok faaliyette bulunan şubeler arasında dereceyle seçilip ödüle layık görüldü. Çalışmalarının genel merkez tarafından ödüle layık görülmesinin Batman için sevindirici bir haber olduğunu belirten Başkan Akyel, “Geçmişte kaderine terk edilen bu şehir için en büyük sloganımız olan ‘Biz bu şehri kaderine terk etmeyeceğiz’ mottomuzla her gün yeni bir fikirle uyanan gençler için çalışmaya devam edeceğiz. Aynı heves ve azimle gece gündüz demeden Batman’ın gençliğinin yollarına ışık tutup adeta hantallaşmış fikirlerin yeniden ışıldaması adına Genç MÜSİAD olarak öncülük etmeyi sürdüreceğiz” dedi.