“Hedefiniz olimpiyatlar olmalı”

Batman’ı Wushu’nun farklı kategorilerinde büyük bir başarıyla temsil eden Wushu sporcuları, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk’i makamında ziyaret ettiler.

“Hedefiniz olimpiyatlar olmalı”
Yayınlama: 05.06.2024 11:38:20
9
A+
A-

Yapılan ziyarette Wushu Doğu ve Güneydoğu Koordinatörü Abdülaziz Velioğlu, İl Temsilcisi Muhammed Velioğlu, Wushu antrenörleri ve Türkiye dereceleri alan sporculardan Rabia Zehra Velioğlu, Melek İlayda Velioğlu, Samet Ökmen, HiranurÜleç, Ahmet Bozkurt, Muhammed Hüseyin Ekin, Egid Bedirhan Gezer ve Okul Sporları Şube Müdürü Ömer Polat hazır bulundu.

“DAHA ÇOK ÇALIŞIN”

Kendisine yapılan ziyaretten ve kazanılan başarılardan dolayı mutlu olduklarını belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, sporculara okumaları şartıyla birer kitap hediye etti. Batman’ın birçok branşta olduğu gibi Wushu’da da sayısız Türkiye dereceleri aldığının altını çizen Müdür Özperk, sporculara daha çok çalışmalarını ve Olimpiyatlara da katılım sağlamayı başarmalarını istedi. Müdür Özperk, “Bütün sporcularımıza bir büyükleri olarak eğitim ve sporu kesinlikle ihmal etmemelerini istiyoruz. Çünkü bütün başarılı öğrenciler aynı zamanda yöneldiği branşta da başarılı oluyor. Onun için bu iki etken bizim için çok önemlidir” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.