“Her zaman halkımızın yanındayız”

AK Parti Batman İl Başkanlığı, kurum ziyaretlerine devam ediyor. AK Parti Batman İl Başkan Vekili Temim Orhan ve beraberindeki heyet, sahada vatandaşlarla iç içe olmayı sürdürüyor.

“Her zaman halkımızın yanındayız”
Yayınlama: 06.06.2024 11:34:53
31
A+
A-

Batman halkının sorunlarını dinlemek ve çözüm önerileri sunmak amacıyla ziyaretlerine devam ettiklerini belirten Orhan, “AK Parti olarak her zaman halkımızın yanındayız. Sahada olmak, vatandaşlarımızın sorunlarını ve taleplerini birebir dinlemek bizim için çok önemli. Kurum ziyaretlerimizde, Batman’ın gelişimi için neler yapabileceğimizi yerinde gözlemliyor ve gerekli adımları atıyoruz. Bu kapsamda, kentimizin her köşesine ulaşarak, hizmetlerimizi ve projelerimizi vatandaşlarımızla paylaşıyoruz” dedi.

“ÇALIŞMALARA ARALIKSIZ DEVAM EDİYORUZ”

AK Parti’nin vizyon ve misyonuna değinen Orhan, “Batman’ın daha iyi bir geleceğe taşınması için çalışmalara aralıksız devam edeceğiz. Yapılan ziyaretlerde, vatandaşlar ve kurum yetkilileri ile yapılan görüşmelerde alınan geri bildirimler doğrultusunda, Batman’ın kalkınması ve refahı için gerekli adımlar atılmaya devam edilecek. AK Parti Batman İl Başkanlığı olarak halkla kurduğumuz güçlü iletişim ağı sayesinde, şehirdeki sorunları hızlı bir şekilde çözmeyi ve vatandaşların yaşam kalitesini artırmayı hedefliyoruz. Ziyaretlerin önümüzdeki günlerde de sürecek ve daha geniş kitlelere ulaşacak” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.