İnsel ve Abi ailelerinin mutlu günü

Batman’ın hayırsever insanlarından Aydın İnsel’in oğlu Nihat İnsel, Güngör Palas’ta gerçekleştirilen sade düğün töreniyle hayatını Melek Abi ile birleştirdi.

İnsel ve Abi ailelerinin mutlu günü
Yayınlama: 23.06.2024 15:02:11
768
A+
A-

İnsel ve Abi çiftinin düğün törenine seçkin bir davetli topluluğunun yanı sıra dost ve akrabaları katıldı.  Mevlid-i Şerif’in okutulduğu düğün gecesinde düğüne teşrif eden konuklara mevlit yemeği ikram edildi. Sade bir törenle hayatlarını birleştiren çiftinin nikahı, Batman Belediyesi evlendirme memuru Nuri Turgut tarafından kıyıldı. Düğünde genç çiftin şahitliğini Türkiye Emekliler Derneği Batman Şube Başkanı Hüseyin Ekmen, Batman OSB Sanayicileri Derneği Başkanı Hıfzullah Özoğul, Adnan Coşkun. M. Nuri Ekinci, Selanik Nasıroğlu ve Murat Aşsız yaptı. Mutlu günde kendilerini yalnız bırakmayan tüm dost, akraba ve davetlilere teşekkür eden damadın babası Aydın İnsel, “Genç çifti tebrik edip sağlık ve mutluluk dileklerini paylaştılar. Biz de genç çifti tebrik eder, ömür boyu mutluluklar dilerim” dedi.

İNSEL’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Hayırsever Aydın İnsel’in düğün öncesinde birçok aileye maddi ve manevi yardımda bulunduğu öğrenildi. Yoksul ve yetim ailelerin kalbine bir damla mutluluk veya sofrasına bir nebze de olsa katkı sağlamak, insanlara faydalı olmak amacıyla çeşitli yardımlarda bulunan İnsel, “İnsanlara kendi çapımda Allah rızası için faydalı olabilmişsem ne mutlu bana” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.