LÖSEV’den 50 bin liralık yardım çeki

Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV) her yıl olduğu gibi bu yıl da Kurban Bayramı öncesinde LÖSEV’e kayıtlı lösemi ve kanser mücadelesi veren çocuklar ve ailelerine ihtiyaçları oranında ‘Yardım Çekleri’ ile destek oluyor.

LÖSEV’den 50 bin liralık yardım çeki
Yayınlama: 12.06.2024 13:05:15
62
A+
A-

LÖSEV Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı, ‘Her Kurban Lösemili Çocuklara Can’ diyerek vekaleten kurban bağışlarını kabul ediyor, 12 ay boyunca taze et ve et ürünleri olarak Vakfa kayıtlı, lösemi ve kanser tedavisi gören çocuklar ve ailelerine ulaştırıyor. Kurban bayramı öncesinde de ‘Mutlu Et’ Projesi kapsamında et ve et ürünleri yardımlarını hastalarına ulaştıran LÖSEV, yapılan bayram ve niyet bağışlarıyla da lösemi ve kanser tedavisi gören çocuk ve yetişkin hastaların tedavi, eğitim, konaklama başta olmak üzere tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. LÖSEV’e yapılan bağışlarla Vakfa kayıtlı ailelere her ay düzenli olarak nakdi destekler sağlayan LÖSEV, bayram öncesi yüzlerce aileye 50 bin TL yardım çeki iletiyor. Türkiye genelinde başlatılan bu destekler Ankara başta olmak üzere, Adana, Adıyaman, Antalya, Batman, Bursa, Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Elazığ, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Karabük, Kars, Kayseri, Kırşehir, Kırıkkale, Konya, Kütahya, Manisa, Mardin, Nevşehir, Niğde, Ordu, Samsun, Şanlıurfa, Tokat, Trabzon, Van ve Zonguldak illerinde, lösemi ve kanser ile mücadele eden yüzlerce aileyi sevindiriyor.

HASTANE ODASINDA BAYRAM ZİYARETLERİ

LÖSEV’in kayıtlı hastalarına destekleri bunlarla sınırlı kalmıyor. LÖSEV, LÖSANTE Çocuk ve Yetişkin Hastanesi’nde tedavisi devam eden lösemi ve kanser hastası çocuklar ve refakatçi annelerine bayramlıklar iletiyor, bayram sevincini doyasıya yaşamaları için hastanelere ziyaretler gerçekleştiriyor ve bayramlaşıyor. Hediye ve sürprizleriyle tedavi sürecini olumlu etkileyen moral ve motivasyonun devamını sağlayan LÖSEV, hastalarının evlerine de benzer ziyaretler gerçekleştirerek gıdadan giysiye, oyuncaktan hijyen malzemelerine, mobilyadan beyaz eşyaya tüm ihtiyaçlarına kalıcı çözümler yaratıyor. Sevgi, İyilik ve Umut İle…

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.