Yıldız ve Hamidi ailelerinin mutlu günü

Bartın AFAD eski İl Müdürü, hemşehrimiz Ahmet Yıldız’ın biricik kızı Hanse Nur Yıldız, Güngör Palas’ta gerçekleştirilen düğünle, hayatını Ayinkef eşrafından Şeyh Sabahattin Hamidi’nin oğlu Abdülmelik Hamidi ile birleştirdi.

Yıldız ve Hamidi ailelerinin mutlu günü
Yayınlama: 26.06.2024 12:12:54
603
A+
A-

Yıldız ve Hamidi çiftinin düğün törenine seçkin bir davetli topluluğunun yanı sıra dost ve akrabaları katıldı. Mevlid-i Şerif’in okutulduğu düğün gecesinde düğüne teşrif eden konuklara mevlit yemeği ikram edildi.

Sade bir törenle hayatlarını birleştiren Hanse Nur ve Abdülmelik çiftinin nikâhı, Batman Belediyesinin emektar evlendirme memuru Nuri Turgut tarafından kıyıldı. Nikah şahitliğini ise Kudbettin Hamidi, Hayrettin Hamidi, Adnan Hamidi, Fethullah Hamidi, M. Ata Yıldız ve Tevfik Yıldız yaptı. Sanatçılar tarafından erbane eşliğinde seslendirilen ilahi ve ezgiler düğüne ayrı bir renk kattı. Mutlu günde kendilerini yalnız bırakmayan tüm dost, akraba ve davetlilere teşekkür eden Yıldız ve Hamidi aileleri, genç çifti tebrik edip sağlık ve mutluluk dileklerini paylaştılar. Biz de genç çifti tebrik eder, ömür boyu mutluluklar dileriz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.