“8 Mahallemiz için acil servis açılsın”

Batman Muhtarlar Derneği Başkanı ve Hürriyet Mahallesi Muhtarı Abdülsamet Akgül, kendisini ziyaret eden AK Parti Batman Milletvekili Ferhat Nasıroğlu’ndan, mahallerinde bulunan semt polikliniğindeki acil servisin hizmete sunulmasını istedi.

“8 Mahallemiz için acil servis açılsın”
Yayınlama: 01.07.2024 12:50:30
60
A+
A-

 “ON BİNLERCE İNSAN FAYDALANACAK”

Hürriyet Mahallesi başta olmak üzere Karşıyaka, Seyitler, Güneykent, Petrolkent, Huzur, İluh, Yeşiltepe ve daha birçok mahalle halkının semt polikliniğinden faydalanacağını belirten muhtar Akgül, bu hizmetin acilen verilmesi gerektiğini söyledi. Muhtar Akgül; “Sayın vekilimizi mahallemizde ve Muhtarlar Derneği ofisinde ağırladığımız için çok mutluyuz. Hürriyet semt polikliniğinin acil servisinin hizmete girmesi için sayın vekilimizden girişimde bulunması için ricada bulunduk. Burada en az 8 mahalle ve onbinlerce insanımız faydalanacaktır. Buda Eğitim Araştırma Hastanesinin ve diğer hastanelerin sağlık hizmeti yükünü hafifletecektir. Amacımız her kesime hizmetin eşit ve adaletli bir şekilde gitmesidir. Acil servisi hizmetinin gelmesi için sayın vekilimize olan inancımız tamdır. Çünkü bazen acil durumlarda herkesin aracı olmadığı için vatandaşlarımız Eğitim Araştırma Hastanesine gidemiyor ve buda ciddi bir mağduriyeti beraberinde getiriyor. 24 saat hizmet verecek acil servisinin hizmete girmesini dört gözle bütün halkımızla beklemekteyiz.” diye konuştu.

AK Parti Batman Milletvekili Ferhat Nasıroğlu ise, muhtar Akgül’ün talebinin güzel ve anlamlı olduğunu, hayata geçirilmesi için gerekli girişimlerde bunacağını söyledi. Yapılan ziyaretin ardından Nasıroğlu ve beraberimdeki heyet, muhtar Akgül ile birlikte, esnaf ile vatandaşları ziyaret edip sohbet ettiler.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.