8 Yıldır şalgam ve limonata satıyor

Şalgamcı Nihat Usta olarak hizmet veren Nihat Türkan, seyyar aracında şalgam ve limonata satışı yaparak aile bütçesine katkıda bulunuyor.

8 Yıldır şalgam ve limonata satıyor
Yayınlama: 01.07.2024 12:13:14
213
A+
A-

Batman’da Otel Asko yanında buz gibi limonata ve şalgam satan genç girişimci Türkan, “Küçük yaşta bu işe başladım. 2016’dan beri kendi işimin patronu olarak mesleğimi sürdürmekteyim. İşimi sosyal medya üzerinden de geliştirerek bu lezzeti Türkiye’nin diğer şehirleriyle,   geniş kitlelerle buluşturmanın çabası içerisindeyim. Bu konuda en büyük destekçim annem, çünkü limonata ve şalgamı kendisi yapıyor. O yüzden en büyük teşekkürü ona etmek istiyorum” dedi.

HER DERDE DEVA

Ürettikleri ürünlerin aynı zamanda her derde deva,  hastalara şifa olduğuna dikkat çeken Türkan, “Ürünlerimiz hiçbir katkı maddesi olmadan hijyenik bir ortamda hazırlanıyor. Bu günlere gelmemde katkısı olan herkese teşekkür ederim. @salgamci_nihat_usta isimli instagram adresimiz ve 0531 358 72 32 nolu telefonumuz vasıtasıyla vatandaşlar bizimle iletişime geçerek ürünlerimizi tatma imkanına kavuşabilirler” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.