“Boykot sürekli hale gelmeli”

Siyonist işgal rejimine maddi desteklerini açıklayarak Gazze’de uygulanan soykırım ve katliamlara ortak olan markaların sürekli olarak boykot edilmesi gerektiğini belirten STK temsilcileri ile vatandaşlar, “elimizden bir şey gelmiyor” diyenlerin boykotu mutlaka tercih etmesi gerektiğini kaydetti.

“Boykot sürekli hale gelmeli”
Yayınlama: 11.07.2024 12:26:21
31
A+
A-

 “BOYKOTTA GEVŞEME VAR”

Batılı ülkelerin maddi ve silah desteğini alan siyonist işgal rejimi, Gazze’ye yönelik saldırılarına 9 aydır devam ediyor. Her platformda işgal rejimine maddi desteklerini açıklayan markaların her alınan bir ürünün mazlum Filistinli Müslümanlara kurşun olarak yağmasına neden olduğunu belirten Batman’daki STK temsilcileri ve vatandaşlar, boykot ürünlerine karşı daha hassas olunmasını istedi. Boykotun sürekli hale gelmesi gerektiğini ifade eden Mustazaflar Cemiyeti Batman Şube Başkanı Feyzi Aydın, 9 aydan beridir Gazze’de siyonist zulmün devam ettiğini söyledi. Gazze’de yapılan zulüm, katliam ve soykırımların her gün dozunu artırarak sürdüğüne dikkat çeken Aydın, “Dünya Müslüman halkları ellerinden geleni yapmaya çalışıyor ama yetersiz kalıyor. Özellikle boykot ürünlerinin alımında bir gevşeme olmuş durumda. Elimizden bir şey gelmiyor diyen Müslümanlar özellikle israile destek veren ürünleri almayarak boykot yapabilirler. Vatandaş boykot mallarını satan esnafa karşı tepkilerini verebilirler. Halkı ve çocuklarını da bu konuda bilinçlendirmelidirler. Aksi takdirde Gazze’de yaşanan soykırım normalleşir ve bunun hesabını Allah’a veremeyiz. Bunun için elimizden gelen maddi manevi ne varsa Müslüman kardeşlerimize sahip çıkmamız gerekmektedir.” diye konuştu.

“BOYKOTU HER ALANA YANSITMALIYIZ”

Siyonistlerin ürünlerine karşı uygulanan boykota devam edilmesi gerektiğinin altını çizen Peygamber Sevdalıları Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Kenan Çaplık, 9 ayı aşkındır Gazze’de devam eden katliamı lanetlediklerini söyledi. Katil işgal rejimi ve avanelerinin Müslümanlara acımasızca saldırmaya devam etiğini ifade eden Çaplık, “Gazze’deki çocukları, kadınları ve halkı artık yakarak öldürüyorlar. Gazze’de insanlar açlıktan ve ilaçsızlıktan ölüyor. Buradan bütün Müslüman kardeşlerimize sesleniyoruz; Ey insanlar ve Müslümanlar ayağa kalkın. Çünkü bu insanlar bizim kardeşlerimizdirler. Dünyadaki bütün kâfirler birleşip siyonistleri desteklerken, kardeşlerimizin ölümlerine seyirci kalmamamız lazım. Şu an elimizden boykot geliyor ve herkes kesinlikle boykotu hayatının her alanına yansıtmalı ve tepkilerini ortaya koymalıdırlar. Bütün insanları boykota uymaya davet ediyoruz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.