Fidan’dan ‘Süper Lig’ sözü

Batman Petrolspor’a 3 yıllık sözleşme imzalayan teknik direktörü Şenol Fidan, 3-4 yıl içerisinde süper lige çıkacaklarının sözünü verdi.

Fidan’dan ‘Süper Lig’ sözü
Yayınlama: 03.07.2024 15:13:11
453
A+
A-

Şehre tüm benliğiyle geldiğini belirten deneyimli teknik direktör Fidan, bilgi ve tecrübesini ortaya koyarak bu yolda başarılı olacağına inandığını kaydetti. Birçok takımdan teklif gelmesine rağmen Batman’ı tercih ettiğini kaydeden Fidan,  “Ben Petrolspor’u tercih ettim ama aynı zamanda Petrolspor’a benim de ihtiyacımın olduğunu fark ettim. Ben buraya bütün benliğimle geldim. Bundan sonra Petrolspor benim bebeğim, çocuğum gibi olacak. Burada hep beraber büyüyeceğiz. Ben buraya sıfırdan gelmedim, bilgi ve tecrübemle geldim, olgunluk dönemimi yaşıyorum ve çok da başarılı olacağıma inanıyorum. Biz kendi bilgi ve tecrübemi ortaya koyarak bu yolda başarılı olacağıma inanıyorum. Amacımız sürdürülebilir bir başarıyı yakalamak” dedi.

SÜPER LİG SÖZÜ…

3-4 Yıl içerisinde Süper ligde olacaklarının garantisini verdiğini belirten Fidan, “Yönetim kurulunun transfer listesi artı benim daha önce oluşturduğum portföy ve teknik anlamda bize faydalı olacak oyuncular üzerinde ortak akıl yürüterek çalışmalarımıza devam ediyoruz. 3 veya 4 sene sonra Süper ligde olacağımızın size garantisini verebilirim. Doğru yapılanmayla sizin başarısız olma şansınız yok. Siz bu yapılanmayı yaptığınızda, spor ve futbol aklını da buraya koyduğunuzda zaten hedefe ulaşmış olursunuz” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.