Petrolspor’da yeni başkan Toy

Batman Petrolspor’da başkan belirsizliği sona erdi. Kulübün başkanlığına seçilen avukat Mehmet Hakan Toy, Batman’a yakışan, gelecek hedefleri olan, kulübe kurumsal kimlik ile yeni yönetim anlayışını kazandırmak gayesinde olduklarını kaydetti.

Petrolspor’da yeni başkan Toy
Yayınlama: 03.07.2024 15:14:18
Düzenleme: 03.07.2024 15:19
735
A+
A-

“KOLLARI SIVADIK”

Batman Petrolspor’un seçilen avukat Mehmet Hakan Toy, 2024-2025 sezonu için kolları sıvadıklarını belirtti. Başkan Toy, “Temel hedefimiz, gerçekten sürdürülebilir finansal kaynakları yaratarak bu kulübü geleceğe taşımak ve tüm Türkiye spor kamuoyunun saygısını kazanacak kaliteli bir futbol kulübü yaratmaktır. Kulübün kapısı herkese açık. Şenol Fidan hocamız spor kamuoyunun yakından bildiği çok değerli bir hocadır ve başarılı olacağına inancımız tamdır. Profesyonel ekiplerle gerçekten sabahlara kadar çalışıyoruz. Bizi Kanada’dan, Avrupa’dan gurbetçi Batmanlılar arıyor, bu isimleri hocamızla paylaşıyoruz. Kamp döneminde bu futbolcular denenecek. Takımın ihtiyaçları ve başarısı için hangi futbolcu gerekiyorsa o başımızın tacıdır” dedi.

İŞTE YENİ YÖNETİM KURULU

Petrolspor Başkanlığına avukat Mehmet Hakan Toy seçilirken, As Başkan ve Futbol Şube Sorumluluğuna Mustafa Balaban, As Başkanlığa Mert Nasıroğlu, basın sözcülüğüne Cemal Kaya, stat ve taraftar sorumluluğuna Hikmet Celbek, yönetim kurulu üyeliklerine de Hıfzullah Yıldız, Abdurrahman Ekinci ve Mahmut Akyol getirildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.