“Ülke tarihinde bir ilke imza atıyoruz”

DEVA Partisi Batman İl Başkanı Melik Müjdeci, ülke çapında seçimlere somut ve kapsamlı bir şekilde hazırlanan ilk parti olduklarını belirtti.

“Ülke tarihinde bir ilke imza atıyoruz”
Yayınlama: 24.11.2022 16:03:42
Düzenleme: 24.11.2022 16:25:42
85
A+
A-

Batman’da da sorunların çözümü için hazırlıklarını tamamladıklarını belirten DEVA Partisi Batman İl Başkanı Melik Müjdeci, “Ali Babacan’ın önderliğinde başlattığımız bu harekette seçime somut ve kapsamlı olarak tam anlamıyla hazır olan ilk parti olmanın gururunu yaşıyoruz. Ekonomik krizin 6 ayda çözülmesi, enflasyonun 2 yılda tek haneye düşmesi, mutlak yoksulluğun son bulması, yargının bağımsız olması, yolsuzlukların son bulması, görevden haksız yere ihraç edilenlerin görevlerine dönmesi, eğitimdeki vergilerin kaldırılması, internetin gençlere ücretsiz olması, mülakat sisteminin kaldırılması, yaşlı bakım sigorta sisteminin hayata geçirilmesi ve ihtiyacı olan vatandaşlarımıza asgari gelir desteğinin sağlanması ve ülkemizin tarım potansiyelinin artırılması için gübre ve yem parasının yarısının devlet tarafından karşılanması için kazanan Batman olsun, oylar DEVA olsun diyoruz” dedi.

DEVA SAHADA…

DEVA Partisi Batman İl Başkanlığı heyeti Batman’da pazar ziyaretlerine devam ediyor. Seçim hazırlıkları için çalışmalarını hızlandıran DEVA Partisi Batman İl teşkilatının bu haftaki durağı Fatih mahallesinde kurulan pazar yeri oldu. Semt pazarında stant kuran DEVA Partisi heyetine ilgi gösteren vatandaşlar, son dönemde iğneden ipliğe sık sık gelen zamlar nedeniyle oluşan hayat pahalılığından şikayetçi olduklarını ve her geçen gün geçinmekte daha fazla zorlandıklarını belirttiler.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.