Ramanlı’dan Ticaret Borsası’na ziyaret

HÜDA PAR Batman Milletvekili Serkan Ramanlı Batman Ticaret Borsası’nı ziyaret ederek projeleri hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Ramanlı’ya HÜDA PAR İl Başkanı Davut Şahin ve Merkez İlçe Başkanı Muhammet Şerif Durmaz ve partililer eşlik etti.

Ramanlı’dan Ticaret Borsası’na ziyaret
Yayınlama: 03.08.2023 15:26:33
17
A+
A-

Batman Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Arif Güneş, Adana’da yaşanan menfur olayda HÜDA PAR Adana İl Sekreteri Sacit Pişgin’in vefatı nedeniyle başsağlığı ve taziyelerini sundu. Başkan Güneş, Milletvekili Ramanlı’ya Batman için planladıkları projelerin sunumunu yaptı ve aynı projeleri Ak Parti Batman Milletvekili Ferhat Nasıroğlu ile paylaştığını kaydetti.

Batman Ticaret Borsası olarak Siirt ve Şırnak’ı da temsil ettiklerini söyleyen Güneş, “İlimizle birlikte diğer illeri de destekleyeceğiz. Bu projeler kolay değil. Projelerimiz gerçekleşirse Siirt, Şırnak ve Mardin’i bile destekleyebiliriz” dedi. Projeleri inceleyen Ramanlı projelere gerekli desteklerini sunacaklarını belirterek, “Batman’ı geliştirecek ve ileri taşıyacak her projenin arkasındayız. Özellikle Batmanımızın diğer iller arasında güzel projelere imza atması için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız. Projeler konusunda takıldığınız herhangi bir konuda, vekiller olarak bizlerin vazifesi vatandaşımıza hizmet etmektir” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.