Altun’a hayırlı olsun ziyareti

İluh72spor Kulüp Başkanı Ferid Rüzgar, HÜDA PAR Batman Merkez İlçe Başkanı Cihad Altun’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Altun’a hayırlı olsun ziyareti
Yayınlama: 30.11.2023 13:58:07
137
A+
A-

İluh72spor Kulüp Başkanı Ferid Rüzgar, İluh72spor Kulüp yöneticisi Adnan Önder ve futbolcu Yusuf Ak ile birlikte HÜDA-PAR Batman Merkez İlçe Başkanlığına seçilen Av. Cihad Altun’a tebrik ziyaretinde bulundu. Ziyaret sırasında Batman ve Batman sporu ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyaret sırasında söz alan İluh72spor Kulüp Başkanı Ferit Rüzgar: “HÜDA PAR Merkez İlçe Başkanlığına seçilen Cihad Altun kardeşimi tebrik ediyorum. Batman’a ve Batman halkına önemli hizmetler yapacağına inanıyorum. Batman için hayırlı olsun. Cihad bey ve ekibine başarılar diliyorum” dedi.

Başkan Altun’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “İluh 72 Spor Kulübü Başkanı Sayın Ferid Rüzgar ve Yönetimi, Merkez İlçe Başkanlığımız için hayırlı olsun ziyaretimize geldiler. Sayın Başkana ve yönetimine hediyeleri için teşekkür eder; kulübe şampiyonluk yolunda başarılar dilerim” ifadelerini kullandı. Ziyaret İluh72spor Kulüp Başkanı Ferit Rüzgar’ın Başkan Altun’a plaket takdimi ve resim çekilmesi ile sona erdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.