Özperk’ten ‘güvenlik’ toplantısı

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk idari binalarda, yurt ve tesislerde görev yapan güvenlik personelleriyle bir araya geldi.

Özperk’ten ‘güvenlik’ toplantısı
Yayınlama: 06.12.2023 14:45:39
33
A+
A-

Gençlik ve Spor ambleminin bulunduğu bütün noktalarda güvenlik personellerinin daha dikkatli ve vatandaşlara yardımcı olmaları konusunda hassas olmalarını isteyen İl Müdürü Özperk, hizmet etmek için bu görevin başında olduklarını hatırlattı. Müdür Özperk, “Bütün güvenlik personeli arkadaşımız görevlerini en iyi bir şekilde biliyorlardır. Bizim görevimiz idari binalarımızda, yurtlarımızda, açık ve kapalı spor tesislerimizde ve bize bağlı birimlerde görev yapan güvenlik personellerimizin bulunduğu yerlerde varlıklarını hissettirmeleridir. Amacımız kurum ve tesislerimize gelen çocuk, genç ve vatandaşlarımızın güvenli bir şekilde sportif, kültürel, sanatsal, gençlik, sosyal ve mesleki eğitimlerden faydalanmalarını sağlamaktır. Devletimiz bunun için bizlere maaş veriyor.

Kapıdan giren her bireyle göz teması kurarak kendisine ‘Hoş geldiniz, sizlere nasıl yardımcı olabilirim’ gibi cümleler kullanarak onların değerli olduğunu kendilerine hissettirin. İdari ve tesislerimize gelen bir yabancıya gideceği yere mutlaka eşlik etmeyi teklif edin. Bu hem gönül hoşnutluğu hemde görevimizdir. Kurumumuz gençlik ve sportif faaliyetlerin merkezi olduğu için genç kesime hitap ediyoruz. Gençlerde bizim geleceğimiz olduğuna göre, geleceğimize sahip çıkmalı ve destek vermeliyiz. Özellikle giyim ve kuşamımızla, hitabımızla, çevre temizliğimizle örnek olmalıyız. Bugün itibariyle sizlerden görev yaptığınız noktalarda daha özverili, candan ve sevecen bir şekilde görev yapacağına olan inancım tamdır. Sadece çalışanlarımızla değil, bütün genç kesimle biz büyük bir aileyiz” şeklinde konuştu. Yapılan toplantıya Gençlik Hizmetleri Müdürü İbrahim Rüzgâr, Yurt Hizmetleri Müdürü Nurettin Gültekin, Yurt Müdürleri ve Şube Müdürleri de katılım sağladı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.