DİKA, Batman’da toplandı

Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA), Şubat ayı yönetim kurulu toplantısını TPAO Kristal Park’ta yaptı.

DİKA, Batman’da toplandı
Yayınlama: 08.02.2024 14:53:58
Düzenleme: 08.02.2024 19:05
58
A+
A-

Toplantıya, Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Ekrem Canalp, , Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Dr. Kemal Kızılkaya, Batman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdulkadir Demir, Batman İl Genel Meclis Başkanı Abdulvahap  Akbaş,  DİKA genel sekreteri Aykut Aniç ve DİKA yöneticileri  katıldı.

Toplantıya başkanlık yapan Vali Ekrem Canalp, “ Dicle Kalkınma Ajansının Şubat ayı toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Bugünkü toplantımız içerisinde 2 tane gündem maddemiz var.  Gündem maddelerimiz içerisinde geçmiş yılın bütçe ve faaliyetlerle ilgili genel değerlendirmemiz ile 2024 yılı programıyla ilgili kurula bilgi sunulacaktır ” dedi.

DİKA Genel Sekreteri Aykut Aniç, “2024 yılının ilk toplantısını gerçekleştirmiş bulunuyoruz.  2023 yılı gerçekleşmesi ile birlikte 2024 yılı içerisinde yapılacak faaliyetlere ilişkin kurulu bilgilendirmek ve onaylarını almak suretiyle çalışmalarımıza başlayacağız. İdari faaliyetlerle alakalı bazı gündemlerimiz var.  2024 yılı içerisinde gerçekleştirilecek faaliyetlere yön verecek kararların alınmasını ümit ediyoruz.  Toplantıyla birlikte alınacak kararlarla umuyoruz ki,  ajansımızın 2024 yılı içerisinde verimli çalışmalar gerçekleştirmesine vesile olacaktır” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.