“Gercüş’e ciddi destek sağlayacağız”

AK Parti Gercüş seçim lokalinde konuşan milletvekili Ferhat Nasıroğlu, “Gercüş’te geçen dönemde güzel hizmetler oldu ama yeterli değildi.

“Gercüş’e ciddi destek sağlayacağız”
Advert
Yayınlama: 26.02.2024 16:28:38
222
A+
A-

Yeni süreçte çok güçlü bir şekilde Gercüş’e ve köylerine ciddi bir destek sağlayacağız” dedi.

“VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ”

Batman’ın Gercüş ilçesinde AK Parti seçim lokalinin açılışı yapıldı. Lokal açılışında konuşan AK Parti Batman Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, “Gündüz Günaydın başkanımızın güzel hizmetleri oldu ama yeterli değil. Biz onun elinden tutacağız, omuz omuza vereceğiz ve bu kardeşimizin yeni dönemde çok güçlü bir şekilde Gercüş’e ve köylerine ciddi bir destek sağlayacağız. Bizim için Karapınar da önemli, Yolağzı da önemlidir. Her tarafa hizmet götürmek için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

“ÖNCELİKLE HİZMET GETİRECEĞİZ”

Gençlere iyi bir gelecek hazırlayacaklarını belirten Nasıroğlu, “Çocuklarımıza iyi bir eğitim, iyi bir gelecek hazırlayacağız. En büyük hedefimiz, siyaseten bu memleketi, Batman’ı, Gercüş’ü, köyleriyle, Türkiye’nin en iyi yerlerine taşımak. Tabii öncelikle hizmet getireceğiz. Yani biz hizmeti, insanlara bir hayat konforunu sağlamak zorundayız. Belediyeciliğin temelinde de bu vardır. Dolayısıyla, sizlerin hayat konforunu arttırdıkça, çocuklarımıza iyi bir gelecek hazırladıkça, büyük bir mutluluk yaşıyoruz. Bizim de temel hedefimiz, en büyük arzumuz bu” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.