“Türkiye’nin en genç kadın adayını seçtik”

Vatan Partisi Batman İl Başkanı İrfan Coşkun, 20 yaşındaki Esra Uygur’u Türkiye’nin en genç kadın belediye başkan adayı olarak Beşiri ilçesi İkiköprü beldesinde seçtiklerini belirtti.

“Türkiye’nin en genç kadın adayını seçtik”
Yayınlama: 13.02.2024 16:30:01
904
A+
A-

“İKİKÖPRÜ’YE KADIN ELİ DEĞMELİ”

Amaçlarının İkiköprü beldesine bir kadın elinin değmesi gerektiğini belirten Vatan Partisi İl Başkanı İrfan Coşkun, “Genç ve dinamik insanlarla ileriye dönük sağlıklı kararlar alıp, İkiköprü beldesine hak ettiğini hizmeti sunmaktır. İkiköprü belediye başkan adayı Esra Uygur, beldemize hizmet için, İkiköprü halkı ile el ele verip, belediyenin tüm imkanlarını seferber edecektir. İkiköprü halkının oylarına talibiz” dedi.

“ÖNEMLİ PROJELERE İMZA ATACAĞIZ”

Başta kadınlar olmak üzere üretime dayalı kurulacak olan işletme kooperatifleri ve tarıma dayalı olabilecek projeleri belediyenin imkanları dahilinde destekleyeceklerini kaydeden Coşkun, “Sosyal tesisler, oyun parkları ve gençlerin spor vb. aktiviteleri yapabilecekleri alanlar oluşturacağız. Buradaki temel gayemiz, dışa bağımlı olmadan, üretim alanında devrim niteliğinde projelere imza atmaktır” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.