Balpınar’da Geylani’ye destek istedi

Seçim çalışmaları kapsamında Balpınar beldesine çıkarma yapan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Batman İl Başkanı Muhammed Arif Çetin, Ak Parti lokalinde vatandaşlara seslendi.

Balpınar’da Geylani’ye destek istedi
Yayınlama: 20.03.2024 13:02:19
149
A+
A-

Balpınar beldesinde halka hitap eden Başkan Çetin, mevcut Başkan Hüseyin Geylani’ye destek istedi. Cumhur İttifakı’nın adayı ve şu anki Belediye Başkanı Geylani’ye yapılan manipülasyonlara karşı, belde sakinlerini aklıselim olmaya davet etti.

“GEYLANİ BALPINAR’IN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRDİ”

Balpınar sakinlerine kısa bir konuşma yapan Başkan Çetin, “Belediye Başkanı sayın Hüseyin Geylani’nin yaptığı çalışmalar ve Balpınar Beldesi’ne kattıkları, bu kadar bariz bir şekilde ortadayken yapılan spekülasyonlar beyhudedir, kandırmacadır. Tüm bu güzel projeler, canlı bir şekilde Balpınar’ın her karışında duruyorken, size bakıyorken, başkasına oy vermek hangi vicdana sığar? Hangi hakla, neye dayanarak başkası için oy istiyorlar, isteyebiliyorlar. Bunlar sadece, manipülasyon taktiklerini üzerinizde deniyorlar. Ancak bizim halkımız da onların sandığından daha akıllıdır, duyarlıdır; vefalıdır. Böyle basit ayak oyunlarına da gelmez” diyerek, Hüseyin Geylani’ye destek mesajı verdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.